Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Hogy reagált az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Hogy reagált az első fiú aki udvarolt és elmondtátok hogy azért nem lehet mert leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok. Hogy kinek hogy fogadta az épp neki udvarló fiú.

2017. febr. 17. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a többség mégjobban elkezd teperni. Mint ha beakarnák bizonyítani minden áron, hogy az ő farkuk többet nyújt.Amúgy bírom az arcukon a döbbenetet :-D. A normális fajták közül meg sok haverom lett.
2017. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. 1 fió volt, aki azt mondta, hogy szerinte ez undorító, meg kiakadt, hogy ez bűn a természet ellen, mert egy nőnek szülnie kell. Azóta se beszéltem az illetővel. A többiek meg még kanosabbak lettek. Nekem is sok fiú barátom van.


21 L

2017. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom el,miért kéne világgá kürtölnöm,ráadásul olyannak,akinek semmi köze hozzá?Visszautasítom és kész,nem kell magyarázkodni.
2017. febr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta hogy hazudok és igazából bejön nekem, csak én ezt titkolom előtte :D jobb lett volna azt mondjam hogy van pasim, megkíméltem volna magam egy hónapnyi zaklatástól..
2017. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak közöltem velük, higy egy csapatban játszunk ugyanarra a kapura. Valaki érti, valaki nem. A többség bólintott rá, valakivel meg megromlott a viszonyom.
2017. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, az első fiú, akinek elmondtam, egy olyan srác volt, akivel részegen dumáltam az éjszakain hazafelé egy buliból. Leültünk a házam kerítésére, elmesélte az életét, mert intézetben élt, akkor töltötte a 18-at, munka miatt jött Budapestre. Megkérdezte, találkozhatunk-e majd később is, én meg meg voltam róla győződve, hogy csak barátokat szeretne az idegen városban. Nagyon kínos volt nekem, amikor következő találkozáskor romantikus randira vitt a Dunapartra, mert olyan volt, amiről feltételezem, hogy minden csaj odáig lenne tőle (végig meglepetés, nem mondta meg, hova megyünk, kis eldugott öböl volt a város egy ligetesebb részén, tüzet is raktunk, hogy majd sütögetünk szalonnát...), el is mondtam neki, hogy ezt nyugodtan eljátszhatja más lányoknál, mert nagyon ötletes, de én sajna az ő csapatában játszom. Annyit mondott, hogy "kár", aztán haverok maradtunk. Ismerkedett más csajokkal, most van egy komoly barátnője, a kapcsolatot még tartjuk :)


A másik srác, akinek elmondtam, nagyon hasonló sztori, munkahelyi haverok vagyunk, egyik pénteken együtt sétáltunk haza, aztán én felhívtam egy italra, mert úgyis itt a hétvége, beszélgessünk. Sajnos félreértette, elmagyaráztam neki a helyzetet, és neki volt egy csomó kérdése (azt hitte pl., hogy minden leszbikus lány fiús, én meg szoknyát hordok, hosszú hajam van, festem magam, stb.), és örültem, hogy legalább egy embernél eloszlattam valamennyit ezekből az előítéletekből. Vele is haverok vagyunk, és remek, hogy nem kezdte el terjeszteni a munkahelyen :D


Olyan fiúknak, akiken nem látom a hajlandóságot az elfogadásra, inkább azt mondom, hogy van barátom, ha nem ismernek, ha meg ismernek, akkor csak szimplán elutasítom őket.

Mondjuk engem elég sokan betalálnak, mert egyáltalán nincs rám írva az identitásom, viszont a nőies külsőm miatt a leszbikusok sajnos elkerülnek, eddig minden kapcsolatomnál én kezdeményeztem :(

2017. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!