Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnek egymással smárolni például bulikban? Ez csak szerintem nem helyénvaló?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg azért mert van leszbikusságra hajlamuk vagy leszbikusok eleve.


Vagy akik nem azoknak feltünési viszketegségük van és így akarnak imponálni a pasiknak mert tudják hogy ez a legtöbb pasit felizgatja.


Én erre tudok gondolni! 22/l

2017. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. azért, mert bi vagyok. Mások valóban azért, amit az első leirt.
2017. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az vonzó a férfiak szemében
2017. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is bi vagyok, de nem szoktam csak úgy poénból csinálni ilyeneket, egy lányt csókoltam meg eddig, viszont őt szerettem.

Sokáig engem is zavart, hogy egyesek hetero létükre mennek bele csupán a pasik és a móka kedvéért, szóval értem, mire gondolsz. Most már engem nem különösebben érdekel, csinálják, ha ez nekik jó.

2017. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam, ha valaki tetszik, és nem ellenzi, illetve ha van barátnőm, vele. Csak úgy poénból nem tennék ilyet.
2017. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legalább ők csinálhatják.

Nekem bi pasikén erre esélyem sincs :(

Csinálják ha szeretik,élvezzék a sexuális szabadságot(?) helyettünk is!

2017. febr. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2017. febr. 27. 04:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Főleg apasik kedvéért, de sok oylan helyzet is van, amikor nincs férfi a közelben mégis smárolnak, ittasan. A lányokban erős a kíváncsiság ilyen téren. Eleve ők nem titkolják egymás előtt, ha szépnek tartják egymást, meg puszik, simogatások is mennek jó barátnők között, innen nem nagy lépés egy csók ittasan kíváncsiságból. De tovább nem szoktak menni, nem hiszem hogy biszexuálisak. A legtöbben.
2017. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekel,hogy szerinted mi helyénvaló és mi nem?Arra még nem is gondoltál,hogy nem körülötted forog a világ?Azt hitted,higy ha kiírod ide már nem fogják?Szerintem nem helyén való hogy vannak heteró nők is,ilyenkor mi van?
2017. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Felőlem felkaphatod a vizet, en a saját nézeteim miatt nem tartom annak és csak kiváncsi voltam mások véleményére. Sajnálom hogy belőled ezt hozta ki
2017. febr. 27. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!