Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy elég érdekes kérdés. Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég érdekes kérdés. Az hogy milyen érzés lehet leszbukisként Férfival egy alkalom. Nem furcsa?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Leszbikus nő nem fekszik le férfival, ha mégis, akkor nem leszbikus. ;) easy as f#$%÷k
2017. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1-nek nagyon nincs igaza. Nagyon sok lb nö férjes+ gyerekes korában jön rá az igazi vonzalmára de a családját meg akarja tartani és ahhoz a szex is hozzátartozik. Elfogadja. Ennyi.
2017. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semleges. Nem izgat fel különösebben, se a férfiak érintése, sem a férfi test látványa.

26 Nő.

2017. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Leszbukis :')
2017. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
leszbikus vagyok, mielőtt rájöttem többször voltam pasival. Nem élveztem el pasival, ha erre gondolsz, de nem mondanám, hogy hajjdefura volt. Nem volt undorító meg semmi, csak olyan meh. igazából ha nem vagyok lánnyal, sose jöttem volna rá, hogy nem olyan az igazi sex. mármint az ideális
2017. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!