Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoshigaki Suga kérdése:

Ti összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki elég fiús, pl.:nagyon sportos, kocka hasa van, kicsit fiúsabban is öltözködik, és imádja az animét

És mégis sub hajlamú

Összejönnétek vele vagy inkább elítélnétek?


2017. márc. 26. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne is haragudj, de annyira fárasztóak ezek a hülye kérdések, NEM lehet ennyiből megítélni egy embert vagy hogy kezdenék-e vele bármit. Olyannal biztos nem jönnék össze, aki ennyire szamárságokat kérdez gyakorin......
2017. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy lány külsőre fiús még lehet sub hajlamú, szóval szerintem ez ismerkedéskor nem számít igazából sem előnynek sem hátránynak. L/25
2017. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nagyon fontos, hogy egy lány legyen nőies, szóval nem!
2017. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak azok a lányok jönnek be akik egy kicsit fiúsak,flegmák,sportosak,viszont hosszú hajúak,szép arcúak,és vonalaik nagyon nőiesek,szóval szerintem nem gáz sőt számomra vonzó a leírtak alapján.
2017. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Pl én bírom az olyan lányokat akik fiusak, ha meg sprortos az még szexisebb. Aki meg még animézik álom csaj, nem nagyon van olyan iskerősöm aki animét néz. Én nagyon szeretem, szóval ez egy nyerő pont. De ami igaz az az hogy a személyiség is nagyon fontos, mármint nállam. Amúgy meg miért kérdezel ilyesmit, hiszen mindenkinek más lesz a véleménye jót és rosszat kapsz vissza egyaránt, abból meg már ki értene valamit.


L

2017. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Naná :D
2017. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek mellé nyerő személyiség társul, akkor simán. Csak azt nem értem, hogy miért ítélném el?
2017. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy lány fiúsabb és sportos, de mellette domináns. Szóval én nem
2017. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az animéket leszámitva igen. Viszont ha animés akkor ne legyen kötelező nekem is azzá lennem,vagy 0-24-ben azzal foglalkoznunk :)
2017. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én nagyon szívesen megismerném :)

23LL

2017. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!