Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mitől lesz aktív egy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz aktív egy leszbikus a szexben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 22:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ő is igényli azt hogy pl őt kinyalják ,ujjazzák ,hasonló.
2017. márc. 29. 22:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl ha ő hordja a felcsatolhatósat, ő irányítja a másikat
2017. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az irányítást értem,de pl őt is ujjazzák nyalják ugyan úgy.
2017. márc. 30. 07:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen csak a stone butchoknál van, akik igazából ugye transz pasik... na ők aktívak. szóval csak ad, de nem kap

ha mindkettő kap kényeztetést akkor az inkább az uni, leszbiknél inkább ebből van, a fiúknál az a ritkább, ott sok az aktív-passzív

2017. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is igazán van aktív fel a leszbikusoknal. Jobb szo a dominánsabb
2017. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
De van aktív fél. Aki csak ad. Volt ilyen párom, de én szeretem a kölcsönösséget, ezért is lett vége. Nem értettem, hogy ő mért nem szereti ha jó neki. Nekem ez így teljes. Ő meg ezt nem értette.
2017. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon keveritek itt a szezont a fazonnal. Az az aktív, aki ad a másiknak, passzív, akinek csak adnak inkább, de még ez is lesarkítás, mert mi van azzal, aki meg csak adni akar. "Normális" esetben ez kölcsönös, meleg férfiaknál azért eléggé más. Nőknél végképp nem értem, valaki hogy irtózhat attól, hogy apárja hozzáérjen vagy a kedvére tegyen. Na de ez egyéni szocprobléma.

Az ilyen felcsatolhatós hülyeségeket meg felejtsük már el aktív-apsszív témában, attól mert pl. valaki csak azt szereti, a párja meg mondjuk a natúr orált, attól egyik sem lesz aktív vagy passzív.

2017. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!