Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A szexben az aktív illetve a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexben az aktív illetve a passzív fél vagy inkább? És csak simán a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Èrdekelne, hogy miben nyìlvànulnak meg ezek a dolgok :-) ès, hogy ha lehetne vàltoztatnàl-e rajta?

A vàlaszokat előre is köszönöm! Lègyszi kategòriàt is nèzzetek, de ha valaki nagyon vàlszolni szeretne akkor nem zavar :)



#szex #párkapcsolat #leszbikus #Aktìv fèl #passzìv fèl
2016. aug. 18. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Az ágyban aktív, a kapcsolatban passzív. Főleg azért, mert az életben sokkal "félénkebb", a másikra inkább szorulóbb egyéniség vagyok, viszont a testiség számomra egy fontos dolog és hát... Szeretem és kívánom a páromat. Ő meg ezen a téren sokkal konzervatívabb, visszafogottabb.

Nekem tetszik így. :)

2016. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az első ellentéte vagyok. Ágyban passzív, kapcsolatban aktív.
2016. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn mindkettőben aktív.^^

23/ll

2016. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettôben passzív :)

20\L

2016. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőben passzív. :)
2016. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pasival mindkettőben passzív, lánnyal még nem voltam de ágyban aktív kapcsolatban vegyes lennék azthiszem. 21/Bi/L
2016. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aktív mind a két helyen :)

20L/L

2016. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!