Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem félhetünk, nem szabad,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félhetünk, nem szabad, nem lehet, nem kell?

Figyelt kérdés

Nem nem nem nem!!!! nekem elegem van abból, hogy félnem kell attól, hogy ki tudja meg, hogy leszbikus vagyok.. Miért? Ez miért nem lehet természetes? Ez természetes, igaz? Ki fognak dobni ha önmagam leszek.. ha nem akkor a saját lelkem eszi az undor, mikor fiúhoz kell majd érnem..

Az, hogy skizofrén vagyok még beveszi a gyomruk, de azt, hogy az egyetlen lányuk meleg.. azt soha nem fogja. Mit tegyek?

19/L



2017. ápr. 8. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Amíg függesz tőlük, ne mondd el. Majd utána. De fiúra SOHA ne erőltesd magad, ne erőszakold meg a lelked ilyesmivel. Inkább higyjék azt, hogy nincs senkid.
2017. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az osztályban mindenkinek van már valakije.. csak szeretni akarok.. szeretve akarok lenni. Élni akarok
2017. ápr. 8. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem a legjobb megoldás, de titokban is lehet ám. Neten tudsz ismerkedni. Ismertem egy romániai csajszit aki nem keseredett el, keresett magának magyar csajokat pár száz kilométerre, de boldog volt amikor találkozhattak. Nem ideális, de mégiscsak valami.
2017. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Énis titokban élem az életemet...

Majd ha már külön életem lesz, akkor a magam ura leszek. Én sem tudom magamra eröltetni a fiúkat.. elkap a gondolattol is a hányinger :)

Ne add fel!

2017. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem nem normalis
2017. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Túlzásba viszed a dolgot. Nincs mit szégyellned és tartanod sincs semitől. Ne az határozzon meg, hogy Norbert Pista vagy Gipsz Jakab mit gondol rólad esetleg, rossz szándékból mond rád/rólad. Ne másoknak akarj megfelelni. Ezt a skizofrén dolgot is túlzásba viszed, csak a stressz miatt olyan helyzetben vagy, ami mentálisan megvisel, mivel még magadat sem fogadod el. Próbálsz a külvilágnak megfelelni, közben a leszbikusságodat titkolod és elnyomod. Egyszerre vagy mindenki szemében "normális" hetero és magadnak leszbikus. Kettős életet élsz, de nem tartanálak skizonak. Fogadd el önmagad, másokra meg tegyél magasról ;)


21F

2017. ápr. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

# 6


Szerintem olvasd el újra figyelmesen, amit írt.

2017. ápr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5- Ha nem használsz vesszőt, akkor szerencsésen még pozitívan is lehet értelmezni, amit írsz: "Nem nem, normális." = Nem elfogadható helyzet, de általános a melegek körében; Bár gondolom te így raknád: "Nem, nem normális" ezt nem fejtem ki, mert érthető, és nem értek vele egyet.


6- A skizofrénia nem összekeverendő a tudathasadással... Akire te gondolsz, az a dipoláris személyiség (tehát, hogy több tudatot hoz létre az elméje az illetőnek.). És nagyon igaza van 7-esnek, hogy amúgy meg nem olvastad el rendesen, amit a kérdező írt...


Nos, ez a dolog, majdhogynem minden melegnél fennálló lelki probléma a tizenéves korban, ám előfordul, hogy az emberek egészen sokáig eltitkolják a családjuk elől. Ez viszont nem segít sem rajtuk sem a környezetükön... Amennyiben skizofréniát megállapították nálad, akkor minden bizonnyal jársz valamiféle kezelésre. Mi nem ismerünk eléggé, mindössze azt mondhatjuk el, velünk mi történt, de azt nem, hogy neked mit kell tenned. Azt javaslom, hogy a kezelő pszichológusoddal (vagy olyan személlyel, akiben megbízol), beszéld ki ezt a témát. Vitassátok meg, hogy mi történhet egyes esetekben, és hasonlók. A lényeg, hogy beszélj erről valakivel.

Egyébként szorítok neked, hogy mihamarabb elfogadó legyen a környezeted, és így te is nyugodtabbá válj.

2017. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

Valóban nem használtam vesszőt,így úgy értelmezed ahogy akarod egyébként meg nem rossz szándékból írtam.A kérdező kérdezte,hogy ez ugye normális.Nekem nem.Le lehet érte pontozni meg szidni nem nagyon zavar a számomra selejt emberek véleménye (ezt most nem

bántásból írom)gondolj bele,hogyha rajtatok múlna kihalna az emberiség ez normális?Nem.Szóval ez nem rossz indulatúság csupán egy vélemény amit a kedves kérdező feltett.

Peace

2017. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én se mondtam el a családnak de ez nem állít meg az ismerkedésben. Nem kell semmit csinálnod pasikkal, gyere el a következő WOW-ra ha pesti vagy és kezd el éni az életed ( [link] )


19/L

2017. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!