Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hány éves korotokban és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány éves korotokban és hogyan mondtátok el a családnak, hogy leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés

Eléggé tartok a reakciótól.

Főleg,hogy magamra erőltettem egy kapcsolatot egy pasival,hogy hátha.. Hát neeem.. Azt hiszik minden rendben van köztünk és a pasi is. Most viszont nagy szemétnek érzem magam ez miatt,mert csak megerősített abban,hogy én a nőkhöz vonzódom. A sráccal egyértelműen szakítanom kell,mert nem akarom kihasználni.

Így viszont félek bele kezdeni egy kapcsolatba,mert nem akarom titokban csinálni.

Tudom,hogy mindenkinél máshogy reagálnak erre a dologra. De azért mégis érdekelne.

Szóval nálatok hogy fogadták? Hogy mondtátok el? Nem volt probléma utána? Vagy minden maradt a régiben?

A válaszokat előre is köszönöm!

19/L



2017. ápr. 18. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 16-17 évesen voltam egy lánnyal (biszex vagyok) és nem nagyon beszéltem otthon róla. Idők közben észrevették hogy nekem ő nem csak egy barát és felhozták a témát. Eléggé meglepődtek, de szerencsére nem homofóbok ezért csak annyit mondtak hogy ha én boldog vagyok így akkor ők nem fognak beleszólni. :D
2017. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez családfüggő. Van ahol tök jól reagálnak erre, nem csesztetik a gyereket, elfogadják a szexualitását, nem cirkuszolnak vele. De vannak családok ahol rosszul fogadják, a gyerek nyakára járnak, csesztetik, betegnek tekintik, sőt esetleg megszakítják a kapcsolatot is vele, szégyenlik...

Szóval családfüggő. :D

2017. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy baratnom pont ilyen cipoben jart, mint te, de vegul a szulei rakerdeztek, hogy miujsag es akkor elmondta. Az apja jobban fogadta, mint az anyja de idovel o is megbekelt. Szerintem eloszor puhatolozz, hogy hogyan allnak ehhez a kerdeshez. De mivel a szuleid es szeretnek, el fogjak fogadni, meg ha nem is orulnek neki.
2017. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak mondtam el előszőr,elég jól fogadta.

És kértem őt hogy legyen ott amkor elmondom apukámnak.

Szinte hihetetlen volt,amikor megjött mondtam,hogy szeretnék vele beszélni valairől. Rámnézett kicsit eldöntötte oldalra fejét és azt mondta:tudom hogy leszbi vagy! Vagy valami másról szeretnél beszélni? Ott álltam mint egy sóbálvány. Apám pedig kiment.

Utána megkérdeztem,hogy honnan tudja valami homályos dolgot mondott de semmi konkrétat.

A lényeg hogy jól fogadták.

2017. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!