Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti hogy álltok a locsoláshoz? Ti megszoktátok locsolni a párotokat húsvétkor?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Mi annyira utáljuk ezt az egész locsolós témát, hogy elvből nem locsoljuk meg egymást a párommal, de tulajdonképpen senkit se.

Én azt is remélem, hogy anya párja se akar, mást meg be se engedünk a lakásba, mert a mi családunkban minden nő utál locsolkodni.

Szerencsére a környezetem ismer annyira, hogy nem is akarnak jönni. Az egyik férfi ismerősöm például azt üzente, hogy jó bujkálást, anélkül, hogy megkérdezett volna, hogy mi a véleményem az egészről.

Szóval nálunk kb. ez a történet.


21/L/L

2017. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Osztom a #2-es véleményét!! Gyerekkoromtól fogva utálom ezt a locsolkodási mizériát, egy kicsit idősebbként el is menekültem mindig otthonról, mára meg már senki nem akar meglocsolni, mert tudják, hogy utálom.


Mi lányok, barátnők, és párok nem locsoljuk meg egymást. Nálunk a párommal az a szokásunk, hogy vicces locsolóverseket olvasunk fel egymásnak :D De ennél többet nem áldozunk az "ünnepre."

2017. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Engem ez abszolút nem érdekel és eszem ágában sem lenne a barátnőm meglocsolni, neki se engem. Ez a tradíció a fiúk és a lányok között megy, köztünk nem és kész. Vannak dolgok, amik szentek és nem rontunk bele. Nem vagyok férfi, ahogyan a barátnőm sem az, így nem is csinálunk ilyesmit.
2017. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Engem ma reggel meglocsolt a párom, nem verselt se semmi csak kifùjt a parfümömmel, hogy virágozzon a virága ;) én nagyon aranyosnak tartottam :) és a locsolkodás után meg is háláltam neki ;) és nem piros tojással 😂

Lehet, hogy a hagyomány szerint a férfiak locsolkodnak, de én személy szerint szép gesztusnak fogtam fel :) 21LL

2017. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
A locsolkodás egy hagyomány. Ahol egy fiú locsol lányt. Ez erről szól, nem kell belekeverni a szexuális hovatartozást.. Ha meleg, ha leszbikus, ez egy fiú-lány hagyomány.
2017. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem pedig mindenki csinálja azt, amitől jó kedve van.:) Ha te aranyosnak találod, akkor meg locsold meg nyugodtan, ha nem, akkor nem kell a hagyomány miatt megtenned.
2017. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi :3
2017. ápr. 20. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!