Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy álltok a gyerek témához?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok a gyerek témához? Akartok valaha is?

Figyelt kérdés
Illetve ha a jelenlegi, vagy a jövőbeli partneretek szeretne, de ti nem (nagyon), belemennétek azért, hogy boldog legyen? Vagy fordított esetben, lemondanátok-e erről miatta?

2017. ápr. 19. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Most hogy egyedülálló vagyok, úgy érzem, nem szeretnék, egy gyereket azért mégis fel kell nevelni, meg példát mutatni stb., komoly felelősség, nem tudom, hogy leszek-e valaha annyira érett, felelősségteljes ember (általában amúgy megbízható vagyok és vállalom a tetteim következményét, tehát nem állok olyan rosszul). Ha lenne valaki mellettem hosszú ideje, akkor lehet elgondolkodnék rajta.
2017. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
3-4 gyereket szeretnék. Aki nem szeretne egyáltalán, vagy nagyságrendileg nem ennyit (mondjuk csak egyet akarna), azzal nem tudnám elképzelni hogy sok éves tartós kapcsolatban éljek akkor, amikor már majd gyereket is akarok.
2017. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát, az még messze van, de szeretnék:)

Mondjuk, én inkább örökbefogadnék bizonyos okok miatt.

2017. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnèk, a barátnőm igen. Annyit mondok lesz gyerekünk! 24L
2017. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

"meg példát mutatni"

Ezzel aztán tudsz példát mutatni a gyereknek,hogy két leszbi ....

Egy gyereknek apa kell meg anya egy normális család!!

2017. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Mi mindenképpen szeretnénk, közös velemenyen vagyunk. Bár én nem szeretnek szülni, ő viszont igen, így tökéletes nekünk.

Szerintem nem az számít hogy hany anyja vagy apja van a gyereknek, hanem hogy ne veszekedésbe kelljen felnőnie.

Hogy a másik kérdésedre is válaszoljak, ha csak a párom szeretne en akkor is bevallalnam ( bar ezt lehet hogy csak azért mondom mert en is szeretnek), egy gyerek teljesen megváltoztatja az életedet es nem rossz irányba szerintem.

En 22, barátnőm 27.

2017. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Én eléggé hezitálok ezzel a témával. Van mikor szeretnék, van mikor nem, most pl. megint nem. 26 vagyok, de nincs kapcsolatom és ahogy eddig alakult, nem is lesz, így nem nagyon gondolkodom a gyereken.
2017. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Szeretnék gyereket egyszer mindenképpen, de szülni nem szeretnék. Úgy érzem, hogy a barátnőm gyerekét vagy örökbefogadottat sajátomként fel tudnám nevelni.
2017. ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem akarunk, egyikünk sem. Én nem vállalnám be csak a párom kedvéért. Viszont multkor beszelgettunk errol, és ővazt mondta, hogy ô bevállalná a kedvemért.
2017. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha egyszer találok valakit, akivel bizonyos, hogy hosszú életú lesz a kapcsolatunk, akkor én szeretnék.

Én mondjuk nem szívesen szülnék, ha a leendő párom szeretne, támodatnám mindenképp az ötletet, de ha nem, akkor is ott az örökbefogadás :)


Én szerintem is hülyeség, hogy nincs apa minta, és, hogy ezt látja a gyerek is meleg lesz. Szerintem inkább legyen két nő a szülő, mint egy nő és egy apa aki minden este alkoholos mámorban esik haza, majd agyonveri a gyereket és a feleségét is! A szeretet az elsődleges, persze nem árt a gyereket úgy neveleni, hogy lásson más példát is, mármint lássa, hogy heteró kapcsolat is létezik, de szerintem akiben eleve nincs egy kis hajlam, az a büdös életben nem lesz homoszexuális.

Meg pl. örökbefogadás, eleve meggyötört életútú gyerekekről van szó, nem ezerszer jobb, egy szerető, akár homoszexuális családba kerülnie a gyerkőcnek, mint az intézeben maradnia?? Ebbe szerintem a nagy homofób közösség sem köthet be ...

2017. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!