Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan legyek túl egy szakításon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl egy szakításon?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam, de sajnos szakítanom kellett a barátnőmmel. Jelenleg nem tudom mit kezdjek magammal. Tudna valaki segíteni?

18/LL



2017. ápr. 22. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Sírd ki magad, gáyszold meg a kapcsolatot aztán foglald le magad. Ennyi, az idő segít majd. Ha van egy jó barátod, aki szívesen meghallgat, vele beszéld ki, utána pedig el kell kezdeni tovább lépni. Járj el otthonról,
2017. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2017. ápr. 22. 23:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Probáld megtalálni a dologban a pozitívumokat, amik segítenek elfogadni a helyzetet: több a szabadidőd, nincs veszekedés vagy hasonlók. Aztán próbálj kicsit nyitni a világ felé, keress valami hobbit, elfoglaltságot amik lekötik a figyelmedet és az idődet. Minden rendben lesz még ha most nehéz is.
2017. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem, köszönöm, csak nagyon nehéz elfogadni a helyzetet, mégha én szakítottam vele akkor is.
2017. ápr. 22. 23:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Zene, filmek, társaság... új hobbi, mozgás túrázás, hmn?
2017. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó öreg Kalinka meg egy kis közhely.
2017. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nefélj csak kezdetben ilyen nehéz minden. Teljesen érthető ha most rosszul érzed magad emiatt, de az élet nem áll meg. Tanácsokat adni így ismeretlenül elég nehéz, de talán az idő majd mindent megold. Addig meg próbáld lefoglalni magad valamivel, hogy eltudd terelni a gondolataid. Kitartás és sok sikert!
2017. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, miért szakítottál vele?
2017. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!