Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok megfordul a fejetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megfordul a fejetekben egy másik lánnyal együtt lenni? Mi az akadálya? Kort is légyszi.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Megfordult már, igen.

Az egyetlen akadálya, hogy még magamnak se nagyon merem bevallani, hogy biszex vagyok.

17/L

2017. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen mondanám hogy az vagy, sok lányban a kíváncsiság van benne. De nem feltétlen akarják rendszeressé tenni.
2017. ápr. 23. 00:14
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nincsenek kíváncsi heterók ;)

Aki ilyesmiben gondolkozik az már hajlam.

18/LL

2017. ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokszor fordult már meg, és szerintem akkor is fog, ha már túl leszek az első ilyen jellegű tapasztalatomon. Biszexnek tartom magam, mivel szerettem egy lányt évekig, és szívesen lettem volna együtt vele a szó összes lehetséges értelmében.

Az az akadály, hogy egyrészt nem ismerek senkit, akivel kísérletezhetnék, másrészt képtelen vagyok elhinni, hogy lehetek elég jó/szimpi/vonzó valakinek ahhoz, hogy kipróbálja velem.

19/L

2017. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem lehet, hogy azért van ez lányoknál, mert csalódtak a pasikban, valamint egy nő, jobban tudja, mi kell egy nőnek? Figyelem, szeretet..
2017. ápr. 23. 00:34
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
Lehet...
2017. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán volt alkalmam csalódni a pasikban, egyikkel se kerültem olyan közeli kapcsolatba. Egyébként ennyi erővel annak a srácnak is meleggé kellene válnia, akit sok nő átejtett már, nem gondolod?

#4 voltam.

2017. ápr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem. Alapvetően a férfiak másabbak. A nők sokkal jobban igénylik a figyelmet, törődést, szeretetet. És a férfiak többsége, könnyebbe dolgozza fel a másik nemmel való csalódást, mint a nők. Sok nőt ösztönöz az, hogy egy nő gyengéd vele, mivel nő, tudja mit akar egy nő. Viszont a férfinak nincsenek ilyen igényei.. hogy olyan pasit akar, aki tudja mi kell a pasinak... arra vannak a haverok.. pia, szórakozás, pénzért kapható nők. A nők alapvetően másabbak, jóval érzékenyebbek.. bár a mai társadalomban a férfiak is puhulnak.. de mégsem nők. :)
2017. ápr. 23. 00:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ennyire szexista világnézetem, szóval nem érzem megalapozottnak mindazt, amit írsz. A törődés, a megbecsültség, a szeretet mind olyasmi, amit emberi természetünknél fogva mindannyian igényelünk, egyén- és élethelyzetfüggő, hogy ki jobban, ki kevésbé. Az ellenkező nemben való csalódás sem csak egyféleképpen nyilvánulhat meg, simán lehet, hogy valakinek azért megy el a kedve a csajozástól, mert a számtalan kudarc után félteni kezdi az önérzetét és a magabiztosságát. Nézd meg a sok szerencsétlent, akinek itt, GyK-n sír a szája, rájuk ez pl. kifejezetten igaz, viszont az nem, hogy könnyebben dolgoznák fel a csalódásaikat, mint mondjuk én (pedig én nő vagyok, ők meg férfiak).
2017. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Erre írtam, hogy a mostani fiatal férfiak, nem olyan erősek, mint az idősebb korosztály, akik még más körülmények között nevelkedtek. Sokat adnak a külsőségekre és többnyire igyekeznek értékessé válni.. csak hogy a baj az hogy ezek külsőségek nagyrészt. Belülről viszont ugyebár mert többségben másnak akarnak megfelelni, vagy mást lenyűgözni, ezért gyengék. Egy rossz szóval össze lehet őket törni. Mert nincs meg a pozitív énkép és belső tartás, ami egy férfinek kéne. De ugye nem lehet őket hibáztatni, mert meglehet nézni, milyen példát látnak....
2017. ápr. 23. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!