Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lanyok! Ha lattok pl oltozobe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha lattok pl oltozobe vetkozni egy not megnezitek? Milyet nezitek eloszor? Punci? Ha pl meztelen

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Igen, megnézem...


Először a melleit, majd a hasát a combjait... végül a punciját is...


Nem hoz izgalomba, de legfeljebb, ha jó az intim fazonja, akkor azt "lopom".

2017. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Szexuálisan nem vonz,de olyan összehasonlítás végett megnézem.Például ha edzés után zuhanyzunk a barátnőimmel.

Mit nézek?Úgy összképileg,természetesen a cici,popsi is.Amúgy szép a női test.20/L

2017. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Úgy az összhatást nézem meg, hogy milyen az alakja, aztán irigykedem, ha jobb, mint az enyém. :)
2017. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

En először a melled majd combjat es végen a puncijat nézem meg, volt párszor hogy kaptam jo intim szőrzet ötleteket

Amikor pedig a barátnőimmel egyutt zuhanyzunk edzes utan akkor nem szoktam nézni semmit mert mar ismerjük egymás testet

2017. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Idegen lányok maximum annyira érdekelnek testileg, mint a hetero lányokat. Ők is megnézik egymást, poénkodnak, de nem túlzottan izgulnak fel, se semmi. Maximum irigykedem, hogy basszus de néznék ki így.

Engem alapvetően "úgy" csak a saját barátnőm érdekel mindig.

17/L

2017. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
En mindig eloszor a szajat nezem majd a kulccsonti részt,nyakát,külön a mell,és lentebb nem,csak hogy alakilag milyen aztán magamra hogy én örökös béna vagyok :D
2017. ápr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Popsi punci ezt szoktam megnézni.
2017. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem szoktam leskelődni az öltözőben, max.azt a nőt nézném meg ilyen helyzetben aki amúgy is tetszik.De mivel elsősorban nem a teste miatt tetszik valaki,nem a testrészeit nézegetem,hanem úgy egyben.
2017. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%
Nem nézem meg szándékosan, mert nem illik. Szerintem elég nagy bunkóság egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben megbámulni egy idegent. ( Mert mondjuk nincs csak közös öltöző.)
2017. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, elég szemérmetlen vagyok, de a cici méretet, a popsi formáját, meg hogy borotvált-e általában megnézem :)
2017. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!