Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok mit gondoltok egy meztelen férfi testről?

Figyelt kérdés
Taszít titeket?Vagy nem éreztek semmi különöset?
2017. máj. 2. 21:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Részleteiben még tetszhet is. Például egy atléta felsőtestére nem mondanám, hogy undorító, de semmiképp sem izgató, pláne ha lejjebb pillantunk. Számomra a férfi nemiszerv taszító, és a jellegzetes szőrzet pl a lábakon.
2017. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

Egyebkent minden valamirevalo igenyes nonek taszito a ferfi testszorzet ahogy elottem irtak!

Csak az igenytelenek es a maguk testenek apolasara lusta emberek rossz dumaja az hogy a szoros ferfi test a ferfias..

Az oskorban mikor nem volt rendes ruhazat akkor meg szukseg volt ra es indokolt , de ma mar...

2017. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is van meleg fiú barátom, no meg hetero fiú barátaim. Undorítónak nem mondanám a férfi nemi szervet, azért primitív nem vagyok, ez van és kész, nem mi akartuk, hogy így nézzenek ki a nemi szerveink... Táborban a kézmosón ültem, a haverok meg fürödtek, ott mászkáltak meztelenül és ha meg is néztem őket, egyáltalán nem érdekelt. Nem dobogott be a szívem a kockahasukra sem és egyéb... olyan semlegesnek tartom. Az már taszít, hogy azt belém dugja, ezért vagyok leszbikus, de hát ez van. :D 17/L
2017. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Én nem találom undorítónak a női testet,inkább művészinek,mint erotikusnak:)


Végignéztem az America's Next Top Model összes évadát pl:D

2017. máj. 3. 16:44
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

Igen,nagyon taszít,a nemiszervre meg rá se bírok nézni,inkább félrenéznék ha megpillantanék egyet. Amúgy az sem igaz,hogy mind szeretünk cukiskodni meg jófejkedni a pasikkal.Én pl.nem kedvelem őket,de nem is gyűlölöm.De pl.én nem ülök le velük beszélgetni,nevetgélni meg pláne nem,de amíg békén hagynak,nem kívánok nekik rosszat.

20/L

2017. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

Gusztustalannak tartom,a belem kihányom tőle.És épp az ilyen erőszakos,hülye kérdésekért,hozzáállásér rám sem igaz, hogy "Nem gyűlöljük a férfiakat,ez csak hazugság!!"..

19/L

2017. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Számomra teljesen indifferens. Pl strandon nem nezem meg. Hat mit nezzek rajta? :)
2017. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 ezt a konzekvenciát miből vontad le?
2017. máj. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
12. válaszoló, ez a te saját fejedből pattant ki, vagy statisztikát készítettél, miután az összes igényes nőt megkérdezted a világon?
2017. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Hat van amelyik taszit van amelyikre ramondom hogy nem néz ki rosszul de semmiképp sem izgat es teljesen hidegen hagy.
2017. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!