Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányként hogyan szerezzek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan szerezzek meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval eléggé tomboy kategória és tudom róla, hogy a lányok iránt érdeklődik. A helyzet az, hogy egy helyen dolgozunk, mindig együtt zárunk (persze nem csak ketten), általában együtt öltözünk is. Nem szeretnék csak úgy rámozdulni, mert kétlem hogy jól reagálna, de nem tudom hogyan közeledhetnék felé.


Sosem próbálkoztam még lánynál, tehát ha bárkinek van valami hasznos tanácsa az jöhet :)



2017. máj. 8. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Meló után elhívod valahova még dumcsizni iszogatni?
2017. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Hat, pedig szerintem ramozdulhatnal nyugodtan. :D Najo, viccet felreteve. Mennyit tudsz rola? Esetleg a kozossegi oldalon fent van? En anno ugy keveredtem ossze egy leszbikia osztalytarsammal, hogy megtetszett, megneztem az adatlapjat es lattam hogy van par dolog amit mindketten szeretunk, aztan odamentem hozza es mondtam, hogy "szia lattam szereted ezt meg azt kepzeld en is" es innentol ment minden a maga utjan. :) Szoval amit tudnek tanacsolni az egy kis kutakodas, a kozos tema mindig jo alap. Ha ez nem kivitelezheto, akkor:

1)dicseretek: tegyel valami kedves megjegyzest akar a kulsejere, akar egy tulajdonsagara, akar cselekedetere. Pl. megdicsered a cipojet es ezutan tole fugg, hogy o is kap az alkalmon es esetleg o is bokol vagy felveszi a fonalat, vagy csak letudja egy koszivel. Ha az utobbi, akkor mindenkepp tegyel meg hozza valamit, pl. hogy "jaj en is ilyet keresek de nem talaltam sehol" es tulajdonkeppen ebbol mar egy kozos cipovasarlas is kihozhato ha eljatszod hogy nem tudod merre van a bolt ahol vette. Persze ez csak pelda. :D

2)kerj segitseget tole valamiben, es annak kapcsan ugyanigy kezdemenyezhetsz beszelgetest.


Amit tudok meg tanacsolni, az az, hogy figyelj ra. Nem irtad amugy beszelgettek-e neha vagy csak leteztek egymas mellett, de ha nem dumaltok, akkor figyelj ra, arra, hogy mirol beszel masokkal, mit hord, mit eszik, mit iszik, tudom is en.:D Ez azert fontos, hogy megtudhasd miket kedvel, mik erdeklik. Szerintem mindenkinek jol esik, ha a masik torodik azzal, mi erdekli ot, mit kedvel. Ez a figyelem jele, amit annak adunk meg tobbnyire, akit kedvelunk.

A masik jo tanacs, az az, hogy legyel bator. :) Persze lehet trukkozni meg modszereken agyalni, hogy hogyan kezdemenyezz, de a folyamat ugyis csak akkor fog elindulni, ha beszelgetni kezdetek. Szoval biztosan nem fog elkuldeni melegebb (haha:D) eghajlatra, ha egyik nap odamesz hozza, hogy "he ha mar egyutt huzzuk az igat akkor megismerhetnenk egymast". A legjobb az egyenes ut, az ilyen dolgok, mint a felderites az erdeklodesi korerol mind csak hab a tortan, egy plusz, de magaban keves a tudas, ha nem hasznositod es lepsz elore.


Sok sikert! Remelem talaltal hasznosat, ha meg bizonytalan lennel akkor irj priviben, szivesen segitek.

2017. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Tom és Jerry?
2017. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos hajnal 4 körül végzünk és akkor már mindenki megy haza, pláne ő másnap korábban is kezd :(

#2 Rengeteg a közös érdeklődésünk, ezt nagyjából már a facebookos ismeretség előtt is tudtam. A kapcsolat inkább főnök-beosztott jellegű, de lazán van véve szóval el tudunk beszélni.

#3 Öhm...


Köszönöm az eddigieket srácok!

2017. máj. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!