Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? leszbikus vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? leszbikus vagyok nagyon szeretnék barátnőt, de valahogy sose jön össze hirtelen eltűnnek akikkel beszélek, azt tapasztalom hogy a többség fiú valójában hol érdemes ismerkedni? 19 l

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu, ezért kezdem feladni az online ismerkedést :D Inkább személyesen probálkozz :)
2017. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább online ismerkedem, de eddig nekem se jött össze... :/
2017. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemethkaroly ***** válasza:

Mivel nem válaszolt senki, ezért megosztom veled azt amit sikerült kihúznom egykori ismerősömből. TÁRSKERESŐ. Ta-ta-tan-tam. Ott, bárokban, tipikus központokban ahova lezbi lányok szoktak járni, google (nem vicc) illetve a meet-up apon megtalálhatod.


Ha csak 1 tapasztaltam lezbie barátot össze szedsz, akkor az mindenbe be fog avatni. Addig ne add fel és sok szerencsét!

2017. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy probléma ez ha gondold írj rám ismerkedjünk meg
2017. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csakis személyesen. Ott legalább (majdnem) biztosra tudhatod, hogy nincs farka annak akivel éppen beszélsz.

Az ilyen kérdésekre itt is minden második üezenet pasiktól jön aki majd "megtérít", de futottam már bele társkeresőn is fiúkba.

2017. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha gondolod :) 16L
2017. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!