Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Léteznek olyan lányok akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok akik a fiús lányokat szeretik?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 05:34
1 2
 1/19 CFB ***** válasza:
Persze
2017. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek.
2017. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen awww
2017. máj. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen ők a gyengéim.Te olyan vagy?:)Csak legyen cicije azért,és ne legyen kövér.:)
2017. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen. *.*
2017. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Aki szeretne ismerkedni írhat :)
2017. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen fiús :D

Conos, rocker fiús (inkább kisfiús), vagy Orange is the new black, Boo féle (inkább férfias)

2017. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A #4 válaszolóval egyetértek. Nálam csak az, hogy ne legyen kövér. Ez nem ilyen bodyshaming vagy valami, csak nekem nem jönnek be az ilyen típusú lányok. :))
2017. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen. Őszintén, csak fiúsabb lányokkal jönnék össze. :) 19/Lányos lány
2017. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Bár én még nem vagyok teljesen tisztában vele, hogy akkor most fiúk vagy lányok jönnek be inkább, de szerintem mindkettő. :D

Én az egyik közösségi oldalon találtam rá egy 16 éves rocker lányra, akinek van párja. Mindketten leszbikusok. A lány aki negtetszett neki kék haja van. Az öltözködése olyan se nem fiús, se nem lányos, olyan rocker stílus. A haja eredetileg barna, de kékre van festve és tök fiúsra le van vágatva és iszonyat jól néz ki. Mindemellett fel is vállalja magát. Felvállaja, hogy rocker, tomboy és még leszbikus is. Sőt a barátnőjével van fent csomó csókolózós képük, tök felvállalják a kapcsolatukat.

2017. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!