Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért bámulnak a lányok folyton?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak a lányok folyton?

Figyelt kérdés
Sziasztok lány vagyok, és leszbikus. Ezt persze csak a legjobb barátnőm tudja senki más. De mostanában azt veszem észre hogy a lányok nagyon megnéznék. Miért van ez?

2017. máj. 23. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet hogy nagyon látszik rajtad?

18l

2017. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

1.Beképzeled magadnak.

2.Rivális méregetés.

3.Van rajtad valami ronda/vicces/kínos/feltűnö.

2017. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kisugárzod
2017. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat lehet hogy látszik rajtam.

És az is lehet hogy be képzelem de ezt nem hiszem mert barátnőm is mondta hogy folyton bámulnak. Azt sem hisz hogy van rajtam valami mert akkor szólna barátnőm vagy az is elő fordulhat nem tudom.

2017. máj. 25. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
emlékeztetsz egy barátnőmre. neki is ez a mániája, hogy őt bámulják, pedig nagyon nem :)
2017. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!