Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát várok, viszont nagyon...

Babát várok, viszont nagyon fiatalnak nézek ki ezért folyton bámulnak az emberek- valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, de 18 körülinek nézek ki, ezért folyton kapom a rosszalló tekinteteket. Mostanra elkezdett nagyon zavarni. Tudom, hogy inkább vicces, de egy idő után bosszantó.
2014. szept. 11. 09:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.Ennyi.
2014. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem az ilyen kérdéseket. Miért gondolják sokan, hogy az egész világ velük foglalkozik? Hidd el az ismerősökön kívül senkit nem érdekel a terhességed.
2014. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
én 27 éves kismami vagyok de még elkérik néha a személyim. na és? kit erdekel inkabb vagyok fiatal(os) kismami mint 40 eves lestrapalt szingli "énmegállokasajátlábamon pasi nélkül mineknekemgyerek" banya :)
2014. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
ja es a kettesnek igaza van, talán nem is ugy neznek rad csak te gondolod magad fiatalnak.
2014. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

1. Miért gondolod, hogy bárkit is érdekel, hoyg hány éves vagy a terhesség alatt?


2. Ha NÉZNEK, azzal nem érdemes foglalkozni, ami esetleg zavarhatna, ha SZÓLNAK, az még esetleg zavarhat.


3. Idegenek véleménye miért érdekel, ugyanis FELNÖTT emberre nem ez jellemzö, nekik kellene annyi önbizalommal rendelkezni, hogy ne másoktól függjön az önképük.


4. Ha már most ennyire nem tudod elfogadni, ha valaki rádnéz, mi lesz, ha megvan a gyerek?


5. Az egész mondvacsinált probléma: engem 30 évesen még 16 évesnek tartottak, közben volt 3 gyerekem, de soha nem volt emiatt prolémám. Volt, aki megkérdezte, hogy ök a testvéreim vagy a gyerekeim - és utána megjegyezte, hogy milyen jó a gyerekeknek, hogy ilyen fiatalos anyukájuk van.

2014. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
26 vagyok két éves a kisfiam. Rendszerint megkérdezik vad idegenek a boltban, a postán, az orvosnál, hivatalos helyeken hogy az enyém? :-) majd mikor közlöm, hogy igen látom a rosszalló pillantásokat, nem ritkán megjegyzést is tesznek... Eleinte zavart, most már csak mosolygok rajta. Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, az emberek már csak ilyenek! Ne foglalkozz az idegenekkel, az ismerőseid meg úgy is tudják, hogy nem gimnazista korú vagy :-)
2014. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
éves vagyok,3 éves a kislányom.Általában 18-nak néznek.Igenis zavaró.Pont most volt itt egy kérdés,hogy te barátkozol e az oviban a többi szülővel,és ott írta valaki,hogy nem,meg egy érdekes kijelentést tett a szinte gyerekkorú anyukákra.Na most én is azt érzem,hogy mivel gyereknek néznek,nem is vesznek komolyan.Az elején még vicces volt,hogy a gyerekem a testvéremnek nézték,de most már baromi bosszantó magyarázkodni.
2014. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28 vagyok,ez lemaradt (előző)
2014. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A pocakos kismamákat sokan megnézik, és nem tudhatod, hogy téged éppen miért. Egyáltalán nem biztos, hogy rosszalló pillantásokat kapsz. Én is fiatalon szültem, rendszeresen elkérik a személyimet. Amúgy meg, ne foglalkozz vele.
2014. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok, annyinak is nézek ki, van két kisfiam. Én is állandóan kapom a rossz megjegyzéseket, hogy "ilyen fiatalon" miért vállaltam gyereket. Tehát bármibe bele tudnak kötni, közel 30-hoz le vagyok nézve, mert van egy 4 és egy 2 éves kisfiam. (És ezt nem én értem félre, az ovis anyukák többször a szemembe mondták...)Nem tudsz mit tenni ez ellen, fiatalnak néznek, és az emberek szeretnek ítélkezni. Ne törődj velük. Amúgy a nővérem 31 éves, kb 22-nek látszik. 21 éves volt, mikor rágyújtott egy kávézóban, a pincér meg ki akarta dobni, mert őket meg fogják büntetni, amiért kiskorú dohányzik náluk...
2014. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!