Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Volt már olyan, hogy megtetszett a párotok anyukája?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok,csak már többször láttam ilyen kérdést más kategóriákban,és érdekel a véleményetek,tapasztalataitok:-)Úgy láttam ebben a kategóriában még nem volt kivesézve a téma.

2017. jún. 7. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rossz kapcsolatom van a párom anyukájával annak ellenére, hogy amúgy nem tudja, hogy nem csak sima barátnők vagyunk. Ez valahogy kezdetektől fogva így van, így eszembe sem jutott ezen elgondolkodni. Ha próbálok függetleníteni az érzelmektől, akkor se tetszik, illetve öltözködésben, életvitelben, gondolkodásban is túl vaskalapos.


Vele egykorú nő ettől függetlenül volt már, hogy tetszett, de ők általában fiatalosabbak voltak.


Semmi bajom egyébként a nálam idősebb emberekkel, de kapcsolatot (akár alkalmi, akár állandó párkapcsolat) nem biztos, hogy szeretnék velük.

2017. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, eddig egyik párom édesanyja sem volt valami vonzó, és nem azért, mert nem tetszenek az idősebb nők :D
2017. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pfuuh.. igen. Egyszer volt egy barátnőm,mondta ugyan, hogy anyukája korán szülte őt szinte barátnők is lehetnének. A lány akkor volt 17,anyuka 34. Aztán eljőtt a nap,hogy bemutat otthon. Lefagytam,sokkot kaptam végem lett. Makogni kezdtem amit addig soha :) egy baromi vonzó,csinos,életrevaló sorolhanám, szinte már tökéletes nő az édesanyja. Jó mondjuk a lánynak valahonnan örökölnie kellett azokat a jó géneket. :)
2017. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek igazi 10 pontos anyukája volt... amíg meg nem szólalt :D

A teste az nagyon rendben volt negyven akárhány évesen, de szegény olyan sötét volt, mint az éjszaka.

2017. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az exem anyukája 50 éves, de egy 10-est letagadhatna. Nagyon vonzó nő, de nem néztem soha úgy rá, csak megjegyeztem, viszont neki voltak azért érdekes lépései. Előttem hiányosan felöltözve járkálni azért meredek, nekem volt kellemetlen. :D
2017. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is tudtam, hogy a nők érdekelnek, de az egyetemi éveim alatt kifogtam egy biszex pasit, aki mérhetetlenül szerelmes lett belém. Egyszer hétvégén elvitt a szüleihez és ugyan az ő anyukája is 54 éves volt, az első pillanattól

kezdve meghaltam érte... fél évvel később nem is tudom, a nyaralójukba mentem az anyósjelölttel és egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne mondjam el neki. Vártam a sokkot, ehelyett sajnos megtörténtek dolgok, ami azért sajnos, mert tudtuk, hogy nem tarthat örökké. Szerencsém volt, mert gyorsan lediplomáztam és visszamentem a szülővárosomba. Csúnya, de a pasit cakli-pakli ott hagytam. Az apukája egy jó ember volt, nem érdemelt ilyen feleséget és menyt.

2017. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!