Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm szerelmes a tanárnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerelmes a tanárnőjébe?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok. Két hónapja járunk a barátnőmmel. Ő 21 éves. Én nagyon szerelmes vagyok belé. Az ő részéről nem érzem ezt a fajta rajongást, bár azt állítja, hogy szeret. Egy egyetemre járunk. Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy ha találkozunk, állandóan az egyik egyetemi tanárnőről beszél. Netes előzményei között is azt találtam, hogy folyton ennek a nőnek a könyveit olvasgatja vagy a google képek között az ő képeire keres rá. Ez naponta megtörténik. Olyan eset is volt, hogy nálam bekapcsolva hagyta a közösségi oldalát és írt neki a legjobb barátnője és arról beszéltek, hogy nagyon tetszik neki valaki. Itt egy "kitalált becenevet" használtak az illetőre a beszélgetés során, de mivel egyébként is gyanakodtam a tanárnőre, így nem volt nehéz kitalálni, hogy kit rejt ez az álnév.Nem tudom, mit csináljak. Nagyon szeretem őt és próbálok abba kapaszkodni, hogy ő is azt mondja, hogy szeret engem, bár azt bevallotta, hogy nem szerelmes, mert ehhez neki idő kell. Csak ez nagyon fáj, hogy másról mondja, hogy tetszik neki, miközben velem van. És még nagyon friss a kapcsolatunk, most kéne neki is lángolnia értem, de ez így nehéz lesz, ha közben arról a tanárnőről fantáziál. Körülbelül egy hete feküdtünk le egymással először és láthatóan élvezte. Ha találkozunk, akkor is örül nekem, csak nem érzem részéről azt a nagy ragaszkodást. De ezt eddig annak tudtam be, hogy még kialakulóban vannak nála az érzelmek...de így nem tudom, hogy mi lenne a jó lépés. Nem is az fáj, hogy egy nőbe "szerelmes" valószínűleg, hanem hogy eközben velem van és így csinálja ezeket a dolgait. Maradjak vagy menjek? Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 10. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki időt, még csak 1 hete volt szex? Az semmi. 2 hónapja jártok egyetemistaként és még nem dugtad meg? (?) Lúzer+. Nem csodálom, hogy kínjában csajokról álmodozik szegény.
2017. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le előbb, mert nem akartam siettetni, mivel látszott, hogy nem biztos az érzéseiben még. Megvártam, hogy ő is akarja. Szerintem ezzel nem tettem rosszat.
2017. jún. 10. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből szerintem szexuális orientációtól függetlenül sem fogjuk tudni eldönteni, hogy a barátnőd mit érez. Szerintem tőle kéne megkérdezned.

Részletesebben belemenve viszont nekem 3 dolog ugrott erről be:


Egyrészt lehetséges, hogy biszex csak ezt veled elfelejtette közölni. Én 3 éve járok a barátnőmmel és ennek ellenére azért szoktam beszélgetni xy-nal arról, ha valaki jól néz ki. Nálunk is van szexi tanárnő az egyetemen. Az emberek nem vakságot szoktak fogadni. Ha ilyen jellegűen beszél ilyesmiről, akkor attól nem kell megijedni. Az viszont nem túl szép, ha veled ezt elfelejtette közölni.


Viszont a leírásod alapján nekem ez már sokkal nagyobb rajongásnak tűnik, mint a simán jól néz ki a tanárnő kategória. Azért érdemes lenne tisztázni, hogy a becenév az valóban a tanárnő-e vagy sem. Mert ha mégse, akkor lehet, hogy nagyon félregondolod a dolgokat. (Van olyan barátnőm pl. aki nekem olyan becenéven emlegeti a pasiját, amiről a pasi amúgy nem tud.)


A harmadik pedig, lehet, hogy pont te lettél az önmaga megismerésének a kísérleti alanya. Vagyis rajtad akarja letesztelni, hogy menne-e neki férfiakkal. (Nem azt mondom, hogy mindenkinél előfordul, de gyakori jelenség az ilyesmi leszbikusoknál, bár ezeken a kísérleteken már tini korukban túl szoktak esni.) Lehetséges, hogy keresi önmagát, nem biztos abban, hogy őt a nők vagy a férfiak érdeklik. És attól még, hogy esetleg a nők érdeklik, ez nem zárja ki, hogy szexuálisan ne érdekelhesse őt egy pasi. Vagy bárhogyan. Van aki szexuálisan mindkét nemhez vonzódik, érzelmileg viszont csak az egyikhez. Az is lehet, hogy ezért nem tud beléd szeretni. Ettől függetlenül tuti, hogy kedvel, másképp nem alakult volna ki benne akkora bizalom, hogy lefeküdjön veled és nem töltene veled szívesen időt sem.


Annak ellenére, hogy ő hagyta bejelentkezve a facebookját, nem volt szép, hogy beleolvasgattál. A bizonytalanságod viszont érthető. De ennyiből mi, kívülállók (adott esetben leszbikusok) sem fogjuk tudni eldönteni, hogy mi van vele, csak tippelgethetünk. És azt is tehetjük rosszul. Én azt javaslom, hogy legyél vele őszinte, mondd meg, hogy mit láttál, tapasztaltál és hogy ez nem hagy nyugodni és tisztázza, hogy mit érez irántad, illetve mi ez a dolog a tanárnővel! Nála pontosabban úgysem fogja tudni senki, hogy mit érez. A maradjak vagy menjek kérdést meg ezután valószínűleg el fogod tudni dönteni. Úgy viszont ne kényszerítsd bele magad a kapcsolatba vagy ne hagyd faképnél, hogy meg sem próbáltad vele megbeszélni a helyzetet! Add meg neki a lehetőséget arra, hogy elmondhassa a saját verzióját!

2017. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el az #1-es válaszolót, más kérdések alatt is előszeretettel trollkodik.

Inkább kérdezz rá a barátnődnél, hogy mi a helyzet (különös tekintettel a legjobb barátnőjével való beszélgetésére). Azt is nyugodtan elmondhatod, hogy a viselkedésével bánt, még a nem is áll szándékában. Sajnos ez olyasmi, amit csak ketten tudtok megoldani, többek között kommunikáció útján.

Egyébként együttérzek veled, tényleg nem túl ideális a szituáció.

2017. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*még HA nem is áll szándékában

(Bocsi, csak most tűnt fel :'D)

2017. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég egyértelmű, hogy mit érez a tanárnője iránt. Közömbös vagy csakszimpatikus emebereknek nem nézegetjük a képeit a gépünkön meg nem adunk neki beceneveket + leírta, hogy tetszik neki valaki,ami alatt szerintem nem téged értett, mert akkor azt írja, hogy szeretem Petikét. Azt meg csak egy dolog,hogy mit mond, olyat még nem hallottál, hogy valaki hazudik?


Én is jártam fiúval annó,mert anyámék már nagyon piszkáltak, hogy mikor lesz barátom meg nem akartam, hogy még kitudodjon az igazság. Mondjuk nem feküdtem le vele, halogattam, ígérgettem, de sokszor mondtam neki, hogy szeretm(nem így volt). És ismerek egy leszbikus?biszex? nőt, aki ( egyeseknek) nyíltan elmondja, hogy csak a családja és a társadalom nyomása miatt ment férjhez, félt felvallalni magát meg egyszerűbb is így.A lényeg, hogy férjnél van, de rendszeresen viszonya van nőkkel,természetesen a férje és a családja tudta nélkül,most épp a legjobb barátnőmmel van,innen tudom, amúgy meg sem gondoltam volna rajta.Tiszat mintafeleség, tisztességes családanya mások szemében.Ő is sokszor mondja a férjének, hogy szereti, másoknak is áradozik hogy milyen jó férj és apa a férje meg mennyire szereti,de ha így lenne nem szexelt volna a férje húgával a fürdőszobában, míg az a hálóban aludt meg nem csalná össze-vissza.Ja, és a legnagyobb poén, hogy ha szóba kerül a leszbikusság,homoszexualitás ő az első aki felszólal(a család jelenlétében), hogy az milyen természetellenes, meg milyen rossz dolog,qva leszbik...:D


És én is voltam szerelmes a tanárnőmbe anno, dettó ezt csináltam.19 voltam,ő akkor 31 és imádtam, de sajnos nem lett vele semmi.A tanárokba könnyebben beleszeret az ember, mert ugye össze vagyunk velük zárva, megfigyelhetjük az apró gesztusaikat,megismerhetjük a természetüket.


Te tudod, hogy mész-e vagy maradsz,de nem te mondod ki az utolsó szót.

20/L/L

2017. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#4-esnek mondom hogy nem trollkodom, csak idősebb vagyok nálad 20 évvel és emiatt többet láttam az életből. Ez van.
2017. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha idősebb lennél nálam 20 évvel, akkor nekem kb. -5nek kellene lennem, szóval aligha állhat fenn ez a lehetőség.

Aki sokat látott az életből, az tudja, hogy az emberek lélektanilag különböznek egymástól, hogy a párkapcsolatok nem egyetlen lehetséges séma szerint működhetnek (pl. más tempóban bontakoznak ki), illetve azt is, hogy senki nem lett még leszbikus/biszexuális attól, hogy nem dugták meg elég hamar.

2017. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

??


Egy szóval se állítottam, hogy attól lett biszexuális a barátnője, hogy még nem dugta meg. Azt mondtam, hogy ha még gyakorlatilag csak most kezdték el a párkapcsolatot (én a szextől számítom ezt), akkor mégis mit vár? Ha 2 hónapig randizgat egy lánnyal, de nem dugja meg, akkor ne csodálkozzék, ha a lány közben másról (is) álmodozik. (Most lényegtelen, hogy fiúról vagy lányról.)


Hja, igen, valszeg tényleg van egy 20 év előnyöm, persze lehet hogy manapság ez hátránynak számít, lelassult dinoszaurusz vagyok. :D

2017. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!