Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt lányos leszbikusok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt lányos leszbikusok? Mennyire lehet érvényesülni Mo-n leszbikusként? Nagyon megnéznek az utcán ha pl két lány kézenfogva sétál?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 20:57
 1/10 Andicika válasza:
85%
Szerintem elég sok lánypár van. Budapesten én személy szerint elég sokat láttam. Az egy másik dolog hogy megnéznek ezért de szerintem nincs ezen mit szégyellni ;)
2017. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Megnézni biztos megnéznének, arra számíthatsz, de ez teljesen rendjén van.

Ha nekem is lenne párom, én is fognám a kezét az utcán, én fel merném vállalni, hogy leszbikus vagyok.

Persze, arról szó nincs, hogy perceken át csókoljam a nyilvánosság előtt, mert az már megbotránkoztató lenne a többiek számára.

Hogy mit gondolnának rólam akkor, ha meglátnak egy lánnyal kézenfogva sétálni az utcán?

Teszek rá!

Nekem a boldogság a legfontosabb és az, hogy a páromat szívemből szeressem.

Nem érdekel mások negatív véleménye!


L/L

2017. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
A parod vallaldfel mindig...ne erdekeljen mas velemenye...hogy megneznek vagy barmi...hetero vagyok,baratnommel ha kwzenfogva megyek az uton csak ugy mert o "kislany" senki nem veszi fel,vagy nem gondolja azt hogy egymashoz vonzodunk...legalabbis felenk igy van :D
2017. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az érvényéseülés alatt mit értesz konkrétan?

Látni amúgy lány-lány párokat, megnézni nyilván megnézik őket, de a legtöbben letojják. Budapesten, legalábbis.

2017. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Igen,vannak,mi is lányos leszbikusok vagyunk.Ugyanúgy lehet érvényesülni mint bárki másnak, de nyílván nem a nyílvánosság előtt kell élni a magánéleted. Azt pedig leszbikusként sem értem,hogy egyeseknek miért lételeme a kézenfogva sétálás?Éjszaka, vagy ha nem lát senki még oké,de fényes nappal a belvárosban, minek? Én nem adok lehetőséget a beszólogató lúzereknek,otthon is meg tudom puszilni a párom,és kibirjuk,hogy csak megyünk egymás mellett.
2017. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem ez sosem érdekelt túlzottan. A párom is és én is nőies nők vagyunk, senki nem gondolja rólunk, hogy egy pár is. Mi meg is csókoljuk egymást. Sosem volt ebből baj.
2017. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
63%
Én elég lányos leszbikus vagyok, és lányos leszbikus barátnőre is vágyom :) 17/L
2017. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek reakciói változatosak, de ahogy már írtak, Budapesten elég sok lány pár van. Amikor ott sétáltunk kézenfogva a minap, aki törődött velünk, mind mosolygott ránk.
2017. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mar ahhoz kepest elfogadott foleg nagyobb varosokban pl Budapesten nekem is vannak olyan ismerosim akik leszbikusok es teljes mertekben felvallaljak, ez nem szegyen vagy barmi, es ha megbamulnak az emberrk akkor kit erdekel az a lenyeg h ez teged boldogsaggal tolt el. Ha akarod irj 16L Budapesti:)
2017. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy szégyen, hogy azt mutogatod, hogy hormonzavaros vagy... :D
2017. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!