Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Észre lehet venni valakinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre lehet venni valakinek a tekintetében, hogy leszbikus? A leszbikus nők általában férfiasak vagy inkább nagyon nőiesek?

Figyelt kérdés
Sokan úgy tartják férfias tipusok,de valahol azt olvastam,hogy inkább nagyon nőies, kedves,érzékeny és finom a stilusuk.

2017. jún. 15. 23:41
 1/5 anonim válasza:
75%
A tekintetükben nem hiszem, hogy látszik. Egyébként van aki fiús, van aki kifejezetten nőies. A párok is általában így állnak össze.
2017. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem nézel utána mielőtt kérdést írsz ki?


LIPSTIC szó jelentése meg van? Olyan leszbikust jelenet, aki maga is rendkívül nőies külsőre és a magához hasonló, nőies nőket részesíti előnyben párkapcsolat terén.


BUTCH: Fiúsabb megjelenésű leszbikus, általában a nőies lányokat preferálja.


FEMME : A lipstichez hasonlóan nőies külsejű leszbikus, azonban ő inkább a butchokhoz vonzódik, butch lányokkal létesít kapcsolatot.


Tehát egyes csopoertokra az igaz, hogy fiúsak( és nem férfiasak,azt inkább a transzneműekre mondjuk), más csoportokra az igaz, hogy nőiesek, nem egy kalap alá kell venni őket. És az sem teljesen igaz, hogy e szerint állnak össze a párok,ott vannak a lipstic leszbikusok, illetve vannak butch+butch párok is.


A tekintetükben mégis, hogy látszana?? Az pedig, hogy kedves, érzékeny, finom-e sem a külső jegyek, sem az, hogy melyik stílus irányt vonzódik nem határozza meg. Az exem pl.egy goromba lipstic volt, egy barátom meg egy galamblelkű butch. A személyiség jóval összetettebb dolog annál, hogy egyenesen arányos legyen az ember hajának a hosszával meg azzal, hogy magas vagy lapos sarkút hord...

2017. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A férfi az férfi, a nő az nő, a szexuális orientáció, meg szexuális orientáció.

Van egy két olyan külső jegy ami az LMBTQ közösség tagjain megfigyelhető, de ez nem egyéb, mint ebből a mondjuk úgy szubkultúrából eredő divatirányzat stílusjegyei amit a tagok ugyanúgy felvesznek, mint bármely más szubkultúra tagjai. De az, hogy a tekintetből megmondd, hogy leszbi e? Esetleg a tekintetén látszik ha vágyakozva néz rád, mert tetszel neki. Na az még igaz lehet, de semmi több.

2017. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem latszik :D miert latszana a szemen? Ugyan olyan ember vagyok mint 1 hetero :D lanyos vagyok am nem lehet rolam megmondani h en epp a lanyokat szeretem ,fiuk is mindig beneznek:D de baratnom van aki szinten lányos :D utcan sem veszi eszre senki h mi most nem cska haverok vagyunk :D nem is ertem ezeket nyilvan vannak fiusak en is ismerek de ismerek heterot is aki fius , nem attól fugg mit hordasz hanem bent mit erzel :D 20/L
2017. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Max külsőn látszódik. Ahogy egyik kommentelő is írta:

- lipstick

- butch

- (és kimaradt a) chapstick: se nem nagyon nőies, se nem nagyon férfias

A leszbikusok TÖBBSÉGE lipstick típusú, csak a butch leszbi jobban szemet szúr a társadalomnak.

Hogy milyen típusú leszbi milyenekhez vonzódik, az részletkérdés.

A meleg pasiknál is vannak ilyenek, pl. a bear (medve) típusúak az echte maszkulin megjelenésű meleg férfiak. Attól bear, hogy általában van bajszuk / szakálluk / borostájuk (nem babapopsi az arcuk, mint ahogy a laikusok képzelik). Nem úgy néznek ki, mint a cicafiúk, nem kényeskednek, nem hasonlítanak a páwa kis srácokra.

Ahogy a lipstick a leggyakoribb leszbi, úgy a bear a leggyakoribb meleg pasi típus. Közös az is, hogy "nem látszódik rajtuk a homoszexualitás", pont amiatt, mert a társadalom a butch-ok és a feminin melegek alapján ítélkeznek.

Visszatérve a leszbikhez, én mindhárom típusú leszbivel találkoztam már az ismeretségi körömben.

2017. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!