Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok? A többi lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? A többi lent

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt a sulinkba jött egy leszbikus csajszi aki koncertet adott. Nekem már az elején tetszett a stílusa,most Fb-n is beszélgetek vele és ez idő alatt azt vettem észre, hogy egyre jobban bejön.Ő nagyon fiús ,tisztára úgy néz ki mint egy fiú és ezzel nincs semmi bajom sőt tetszik is . Fantáziálgattam is már róla . A kérdés az lenne ig. ,hogy én most leszbikus vagyok vagy csak a fiús megjelenése miatt jön be ?
2017. jún. 18. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fiús megjelenés miatt. Akkor lennél leszbikus. Ha CSAK a saját nemedhez tudnál vonzódni. Ha meg fiúhoz és lányhoz is akkor meg BISZEXUÁLIS!
2017. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex vagy. Ha le is feküdnél vele, akkor biztos.
2017. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak fellángolás és semmi komoly.
2017. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Inkább biszex, mármint gondolom, hogy fiúk is érdekelnek és feltéve, hogy tényleg vonzódsz hozzá úgy is, de mint írtad voltak már erről képeid a fejedben, szóval nyitott vagy a dologra. A fiús megjelenés az pedig szerintem csak egy ilyen rádöbbentő dolog, mert attól még ő lány, és ez érződik is rajta, csak hogy magabiztos, énekel, és jó fej, és tudod, hogy bejönnek neki a lányok, tehát neked is lehet esélyed nála... ez mind elég vonzó. Szerintem beszélgess vele továbbra is, és találkozzatok, hátha...

Amúgy milyen a viselkedése, vagy írásmódja veled szemben?

2017. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ki volt a csaj?
2017. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aranyos, de nem nagyon nyit.Viszont én sem .A gond velem az ,hogy nem tudom mit írjak neki ,nem tudok olyan témákat felhozni amin talán jól el tudnánk beszélgetni,mert félek hogy olyanra kérdezek amiről ő nem szeretne beszélni.sokkal érettebb is nálam ,mert ő 21 én 16 .Tudnátok esetleg témákat ,vagy ötleteket írni esetleg ?
2017. jún. 18. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Háát igen, azért van egy kis korkülönbség.

Beszéltetek már az éneklésről? Hogy játszik-e valamilyen hangszeren? Honnan tudod egyébként róla, hogy leszbikus?

2017. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az éneklésről beszéltünk, és azt is tudom ,hogy vannak hangszerei. Egyszer láttam egy képet ,ami fölé oda írta h: Leszbikus barátnők
2017. jún. 19. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fius megjelenése tetszik.

A fantáziálgatásban benne van hogy ő is lány,és a ruha alatt azonos szervek vannak? Vagy csak ruhás dolgokon agyalsz?

Ugy mint randi,smárolás,tipi-tapi.

2017. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ruha nélkül szoktam
2017. jún. 19. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!