Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti tényleg utáljátok a meleg fiúkat, vagy ez csak városi legenda? + Ha igen, miért? (egy meleg srác)

Figyelt kérdés

Tényleg érdekel, viszont nincs olyan lány ismerősöm, akiről konkrétan tudnám hogy leszbikus szóval gondoltam megkérdezem itt, hátha. :D

21.f.



2017. júl. 2. 00:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy hülyesèg.. Mièrt utálnánk őket?

Nekem semmi bajom velük..sőt:)

24LL

2017. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Töksokszor hallottam, meg láttam egy-két filmet is amiben volt erre utalás, sőt itteni gyakikérdéseknél is olvastam már.

Köszi a választ amúgy.

2017. júl. 2. 00:37
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Az én legjobb barátom meleg, én pedig leszbikus vagyok, szóval jó páros vagyunk:DD

Szerintem hülyeség,hogy utálnánk őket, pont mi, akik szintúgy a saját nemünket szeretjük.:)

2017. júl. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van egy nagyon jó meleg barátom. Családtagom is van. Semmi bajom nincs a meleg fiúkkal. :)
2017. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Én egyáltalán nem, és tudtommal egyik szinténzenész barátnőm sem. :D Mondjuk nekem sajnos nincs egy meleg fiú barátom sem... pedig régóta szeretnék egyet. :D

18/L/L

2017. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is baromság, nem tudom, honnan vetted. Sosem találkoztam ezzel a jelenséggel a valóéletben.

Csatlakoznék a #6-oshoz, én is szerettem volna mindig is egy meleg barátot (bár nem vagyok leszbikus, csak biszex).

19/L

2017. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5-öshöz, akarom mondani.:D
2017. júl. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem utálom a meleg pasikat, a legjobb barátaim meleg fiúk, én meg leszbikus vagyok. Engem ami zavar a meleg fiúknál sokszor az a promiszkuitás, meg az ilyen szexbározós fazonok. Ettől forog a gyomrom, de nem azért, mert meleg, a heteróknál is ugyanúgy érzem a dolgot. De ez csak az én konzervativ beállítottságomból következik. Talán, ami még néha zavaro, az az affektálós viselkedés, meg mikor a meleg pasik leadják a férfiasságuk, vagy a leszbikus nők a nőiességük. Ezekért a gondolatokért nem vagyok valami közkedvelt egyébként. :D
2017. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, én egyetértek veled. Attól, mert valaki meleg, ugynaúgy gusztustalan, ha úgy váltogatja a partnereit, mint más a gatyáját. Szintén taszítónak tartom, hogy ha valaki meleg (akár nő, akár férfi), de elkezd úgy viselkedni, kinézni, mint a másik nem. A legtöbb ilyen emberre simán rámondanám, hogy nem meleg, hanem transzszexuális. De mindegy, ő dolguk.


Van amúgy egy meleg haverom, nagyon csípem, jó gyerek, értelmes, becsületes és a normális meleg fajtába tartozik. Úgyhogy így ámblokk szerintem emberfüggő, ha jó arc vagy és megvan a közös hang, onnantól nekem tökmindegy, hogy az ágyban mit szeretsz.

2017. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 titkoskert ***** válasza:
100%

Nekem leszbikus létemre volt egy két meleg pasi ismerősöm. És nagyon csíptem őket. Sajnos az élet elsodort messzire tőlük.

Volt hetero pasi barátom is, nem is egy. Csak sajnos előbb - utóbb előtört belőlük a pasi. Én meg nem szeretnék úgy barátkozni, hogy közben tudom, meg akar ***.

Mert az már nem barátság. És ugye leszbikus lévén nem vágyom erre többre. Ezért is volt jó dolog a meleg pasikkal haverkodni, mert pasik voltak, de nem akartak leteperni. Mukodhetett az őszinte barátság.

2017. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!