Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elitelendo, hogy a baratnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitelendo, hogy a baratnom mellett tinderezek?

Figyelt kérdés
Van baratnom, de elegge eltavolodtunk egymastol. Talan csak azert nem szakitok vele mert felek elvesziteni mint baratot. Estenkent szoktam tinderezni. Bem igazan beszelek senkivel, csupan csak vagyom arra hogy uj embereket ismerjek meg.
2017. júl. 13. 23:17
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Mi éreznél, ha egyszer csak tinderen összeakadnál a "barátnőddel"?
2017. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valaki lefordítaná nekem hogy mit próbál mondni?
2017. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem itellek el, ugyanezt csinalom en is.
2017. júl. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod dlveszíteni,de tinderezel? Ha én megtudnám úgy kivágnálak, hogy a lábad nem érné a földet és jöhetnél a "sajnálom,eltávolodtunk " szöveggel.

L/L

2017. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
én is Tinderezek párom mellett, semmi komoly, inkább csak húzom mások agyát és egy jó móka.
2017. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
En tinderen csak huzom az agyat az embereknek, semmi komoly szoval alapbol nem gaz de azert ne csald meg, ha odaig jutsz valakivel akkor szakits vele
2017. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele , és akkor tinderezz és ismerkedj, ha már idáig el fakultak a dolgok, akkor hagyd szegény lányt, és elégedj meg 1 el ne 100 keljen neked !Ha rá untál a párodra akkor hagyd békén ne kavargas másokkal is . Szemtelenség ...
2017. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!