Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mennyi a valószínű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy egy biszex lány végül nő mellett fog "kikötni"?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy biszex lánnyal, de nem merek jobban belemenni. Voltam már biszex nővel, aki férfi miatt hagyott el, félek hogyő is ilyen. Én nem akarok csak szex kapcsolatot, komoly kapcsolatra gondolok.


Szóval a kérdésem: Mekkora az esély arra, hogy összejöhet vele egy akár több éves kapcsolat is? Nagy arra az esély, hogy egy srác bekavar?


Én 19L ő 18L



2016. márc. 30. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azvesely ra nagy 😐 szval szerintem legy romantikusabb es akkor beled szeret es kötődni fog hozzad 😊
2016. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kedvező esetek száma osztva az összes lehetőséggel. Szóval 50%.
2016. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy rá az esély. A biszex csajok jelentős része heteroromantikus, és testileg vonzódnak lányokhoz.

Egy hetero kapcsolat sokkal egyszerűbb (igen, sokan a könnyebbik utat választják..), társadalmilag, rokonok, barátok kapcsán. Nyugodtabban vág bele.

Plusz a lányos "szép esküvő, család, gyerek" képbe is egy férfi karakter illik leginkább. Így nagy valószínűséggel férfi mellett fog kikötni, valószínűleg a nőket elhagyja idővel. Persze ótvar dolog önbecsapásban és elfojtva élni, de ők tudják! :)

2016. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyo kicsi a véleményem szerint. Környezetemben nem egy biszex lány van aki a pasikért van oda,nőket max ágyban fogad...
2016. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok: elírtam az elején: *Nagyon kicsi az esélye, hogy nő mellett köt ki.
2016. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is így érzem.. Főleg, hogy eddig csak olyan biszex csajokkal találkoztam, akik nem igazán képesek beleszeretni egy lányba. :s
2016. márc. 30. 17:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen sajnos, hogy sok leszbi nem kedveli a biszex csajokat. Testiségre jók, de többre nem! (Tisztelet a kevés kivételnek!)

Vigyázni kell az érzelmekkel velük kapcsolatosan..

2016. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

"Persze ótvar dolog önbecsapásban és elfojtva élni, de ők tudják! :)"

Mert miért csapná be magát, ha egyszer a férfiakhoz is vonzódik? Akkor csapná be magát, ha csak a nőkhöz vonzódna, de még is férfival lenne együtt a társadalom elfogadása végett.

Egyébként szerintem annyiban van esélye, hogy nem pártol át a fiúkhoz, ha már rájött mekkora seg_fej a többsége és sokat csalódott. Ez félig vicc volt.

Én biszex vagyok a párom fiú, bár voltam már szerelmes lányba is, mindenesetre soha nem nem néztem, hogy nő vagy férfi az illető, ha bejött, akkor bejött. Szerintem dobhat ugyan úgy lány miatt is egy biszex lány, max azért lép le hamarabb fiúval, mert könnyebb ismerkedni, a fiúk is nyomulnak ugye, szóval nagyobb választék. De csak a neme miatt nem hiszem, hogy fiút választ inkább, mint lányt. Én legalább is nem így nézem. Nem tudom mennyire érthető a válaszom, tök fáradt vagyok.

24L

2016. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld. Viszont ha van még valakinek ezzel kapcsolatban véleménye szívesen olvasnám..:D
2016. márc. 30. 19:12
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Kedves #8-as!


Pont azért, mert biszex. Egy leszbikus nehezebben fanyalodik rá egy férfira még muszájból is.

Egy biszexnek meg ugye egyszerű, így még egyszerűbb számára a könnyebbik út választása, egy férfival.

2016. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!