Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Heteró lányként leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lányként leszbikus barátnőm előtt meztelenkedni gáz?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 01:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

És ha esetleg meg akarna érinteni, vagy valamit csinálni akarna veled, és kérné, hogy engedd meg neki? Ahhoz hogy viszonyulnál? Ez is benne van.

Az is lehet, hogy egy életreszóló élmény lesz neki a levetkőzésed, de rád nem hat ki különösebben.

Sokminden lehet. Vedd figyelembe a lehetséges következményeket, így döntsd.

2017. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Előttem is "meztelenkednek" a barátaim, és nyugodt szívvel teszik. :D Sosem tudnék rájuk nőként nézni, semmilyen szexuális vonzalmat nem váltanak ki. Ezt szerintem pontosan jól tudják. Ha másképp lenne, nem tudnànk barátok maradni. Szerintem te sem hozod lázba a barátnődet, de ezen ne sértődj meg. :D
2017. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kérnék ilyet egyetlen barátnőmtől se. Ő is gáz meg te is, ha megteszed. Azt csinálsz, amit akarsz, de ha megtetszel neki, és elrontja ez a barátságotokat, magadra vess. Mert aki nem érdekel, attól nem kérek ilyet. Ez abszurd.
2017. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne a hetero legjobb barátnőm meztelenkedése:D Öltözött/öltöztek már át előttem nem egyszer, de oda se bagóztam, nem a Nőt láttam benne.

Ha már valaki külön kéri, hogy ugyan, légyszi, vetkőzz már nekem, akkor nyilvánvalóan kíváncsi rád. De tudod te ezt jól, ennyire nem vagy naiv, csak bizony foglalkoztatja a fantáziádat, hogy egy leszbikus nő előtt vetkőzhetsz és esetleg tetszhetsz neki...

2017. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 popadicos válasza:
48%
igen gaz, de elottem nem az :D
2017. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!