Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti nem éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti nem éreztek néha így? Vagy ez csak az én b*na meglátásom?!

Figyelt kérdés

Egy és fél éve vagyunk együtt a kedvesemmel, neki én vagyok az első nő az életében, nekem voltak már női partnereim.

Lehet, hogy nagyon hülyes*get fogok kérdezni, de érdekel, hogy neketek mi a véleményetek erről...

Szóval a barátnőmnek elég nagy libidója van, ami nem is lenne gond, de néha alig érek hozzá és úgy is el tud élvezni. Nagyon örülök neki, imádom, szeretem de mi van akkor, ha azért kíván ennyiszer, mert nem tudom megfelelően kielégíteni? Mi van ha másra vágyik?

A múltkor beszélgettünk és azt mondta, hogy a maszturbálás soha nem elégítette ki őt annyira mint a szeretkezés. Ami normális ugye, de mi van akkor, ha én sem elégítem ki őt megfelelően?

Eddig nem panaszkodott ès nagyon jól megértjük egymást, de most ilyen béna gondolatok járnak a fejemben...

A kérdésem az lenne, hogy ti nem vágytok néha a szexben másra? Pl egy férfira? Igazából azért kérdezem, mert furának tartom, hogy egy és fél év után is, ennyire kíván engem. Az előző kapcsolataimban egy idő után lecsökkent a szexnek a száma, ez meg most olyan fura...


2017. júl. 16. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Van vibrátorotok nem?
2017. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm ne csinálj problémát abból, ami nem probléma, inkább keress egy hobbit. Nem beszólásként, de ez vihar a biliben.

Mindenkinek más a libidója, ha elmegy szex közben, akkor ki van elégítve. Pont. Attól, mert pl. egy este megvan a 4-5 menet, ha szeret és ennyire tüzes, akkor elég rád néznie reggel és már megkíván. Ez egy totálisan normális dolog. Képzeld, jó eséllyel szerelmes beléd és vonzónak tart, ezért kíván, nem azért, mert "férfirész" hiánya van. A további agyalás helyett egyszerűen ezt fogadd el tényként.

2017. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Sokat gondol jóra, így nem lankad.


Normális emberek így csinálják. Ez egyetlen módja halálig tartó szerelemnek s vágynak.

2017. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Ez inkább jó. :D Én ott tudtam,, hogy vége a kapcsolatomnak, hogy volt hogy lefeküdtünk, akkor úgy éreztem minden király, csodás volt. De mikor hazaértem sokszor csináltam még magamnak is. Egyszerűen úgy éreztem kellett. Aztán volt már, hogy nem is akartam tőle, és inkább megcsináltam magamnak. De ez csak szépen lassan esett le. Ezért én azt kérdezném meg tőle, hogy csinálja e nélküled. Szex után. De ha te kielégíted őt, jobban, mint ahogy ő tudná magát, akkor nincs gond. Amég tőled várja, addig nincs gond.

Nem férfira nem, viszont felcsatolhatóra már igen, de csakis akkor, ha az egy nőn van. Úgy még izgatóbb.

2017. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Jesszus, ez mióta probléma? :D Az előző párommal együtt voltam másfél évig és a végsőkig eszméletlenül kívántuk egymást. Én eleve tüzes vagyok és ha kialakul a bizalom a kapcsolatban, akkor csak intenzívebb a vágyam a párom iránt. Ne csinálj ebből kérdést, élvezd, hogy a barátnőd ennyire kiván. ;)
2017. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp most nyaraltam együtt 2 hétig a barátnőimmel, akik egy leszbikus pár. Ők 13! éve vannak együtt, 39 és 42 évesek, és ha 10 percre elmentem valahová, mikor visszamentem mindig turbékolva találtam őket és szinte minden éjszaka hallottam, hogy szeretkeznek. Azt tudtam, hogy szeretik egymást meg látszott is rajtuk, de mivel ennyire nem láttam bele az életükbe mint most, nem is gondoltam volna, hogy ennyire egymásra vannak kattanva még mindig, :D mikor nekem a férfi partnereimmel kb.1 év után mindig kezdett laposodni a kapcsolat, a leghosszabb 5 évig tartott, és szexuálisan teljesen kihűlt, hiába voltunk meg amúgy, ők meg 13 év után is kívánják egymást, ez nem fer:D Még mindig nem tudod elképzelni, hogy a barátnőd kíván és téged, nem mást?
2017. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is már 6 éve vagyunk együtt, gyakran szeretkezünk, amúgy is nagy a libidónk, és szeretjük is egymást.Ez így normális, ott már bajok vannak ha 1 év után már elhidegültök,nemhiába az előző kapcsolataidban volt így, nyílván más sem működött ha véget értek. Mindenkinél más, hogy mennyi idő és érintés után élvez el, ez nem jelent semmit,amúgy sem nagyon tudja befolyásolni. A maszturbálás általában senkinek nem annyira kielégitő mint a szeretkezés, már a lelki kapocs miatt sem. Valószínűleg ezért kíván többször, ha valakit nem tud kielégiteni a párja akkor kevesebbet akar vele lenni, eltávolodik, nem közeledik. Aki férfira vágyik az nem leszbikus, aki nem leszbikus az nincs másfél évig egy nővel.
2017. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!