Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretném ha nekem ő lenne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha nekem ő lenne az első, de nem vagyunk együtt. Leszbikus lányok mit szólnátok ha egy lány erre kérne titeket?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még (sem fiúval nem voltam még, sem lánnyal), mindkét nem érdekel. Van egy lány aki tudtommal a lányokhoz vonzódik, tetszik is, szimpatikus is és szeretném, ha vele történne meg az első, ha ő venné el a szüzességem. De nem vagyunk egy pár.
2017. júl. 16. 16:24
 1/7 Szende-lány ***** válasza:

A válasz egyszerű! Arról nem írtál, hogy mennyire ismeritek egymást. Meg kell, ismerjétek egymást.

Mennyire ismeritek egymást?

2017. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3-4 hete
2017. júl. 16. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ne rohand le egy ilyen kéréssel :O inkább ismerkedj meg vele, legyen a kedvesed, aztán akkor majd elveheti a szüzességed.. meg nem hiszem hogy jó egy vadidegennel elveszíteni :/ kellene az érzelem mindkét féltől.
2017. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizony
2017. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nővel elvesziteni nem olyan mint férfival.. Tehát igen egy férfit meg kell válogatni hogy melyik vegye el még lég, én érzelem stb.. De szerintem nővel nem így van.. Ha tetszik és érzed h őt akarod akkor hajrá.. Mégis mit kellene tennie a lánynak? Virágot vinni vagy mi? :D mellesleg biszex vagyok.. A férfiakat megvalogatom nagyon a nőket nem... A nőkkel akár egyejszakas kalandokban is benne vagyok.. Viszont ahhoz hogy egy férfival kozosuljek nekem ahhoz kapcsolat kell
2017. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Teljesen egyetértek, én is ugyanígy vagyok. De én is biszex vagyok, ezért is írtam oda hogy egyik nemmel sem volt még szexuális kapcsolatom.
2017. júl. 17. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod rla, hogy nőkhöz(is) vonzódik, esetleg látod rajta, hogy szimpatikus vagy neki, akkor nem tudsz nagyon mellélőni. Persze ne azzal támadd le, hogy vegye el a szüzességedet. (Bár nekem még tetszene is a felvetés.) :D De előbb utóbb úgyis rá kerül a sor. ;) Sok sikert
2017. aug. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!