Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik itt keresnek kapcsolatot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt keresnek kapcsolatot, azok miért nem bírnak vissza írni?

Figyelt kérdés

Kb. Két üzenet váltás után abba marad a beszélgetés.

Vagy volt olyanis hogy pl facebook-on vagy instán folytatuk a beszélgetést ami kb. Annyiból állt hogy "hali, mizu?" Oszt ennyi.


De ez más oldalakra is igaz, aki kapcsolatot akar tegyen is érte ne csak sopánkodjon hogy nincs senkije és neki is lehet nyugodtan írni....


Nekem nincsen nagyon lehetőségem a valóságban ismerkedni, ezért próbáltam az interneten, mert én tényleg szeretnék valakit....



2017. júl. 18. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember sötét mint az éjszaka.
2017. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy társkeresőn azért nagyobb sikered lenne..

Oda (gondolom) csak komolyabbak regisztrálnak.

2017. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Arra való a beszélhetés, hogy megismerd,következtetéseket vonj le a másikról. Lehet néhány üzenet váltás után már nem fogja meg őket benned semmi, vagy találnak valami ellenszenveset a stílusodban. Ez alapján a nagyképű,számonkérő,kiirás alapján nekem sem vagy valami szimpatikus. Senkinek nem kötelező ismerkedni veled, attól, hogy kiirja,hogy keres valakit még korántsem biztos,hogy pont téged és mindenkinek joga van lezárni egy beszélgetést amikor csak akar.
2017. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3, sajnálom ha neked ez jött le. Itt nem azzal van a probléma hogy nem akar velem ismerkedni.

Több üzenete is váltottunk dumáltunk,majd mondta hogy milenne ha máshol folytatnánk a beszélgetést mert ott egyszerűbb. Mondtam oké, megkerestem, bejelöltem oszt semmi.

És ez nem az első, volt amikor még face-n is dumáltunk pár napig aztán semmi...

Szerintem nem nagy fáradság annyit begépelni hogy bocsi nem akarok már veled beszélgetni....

2017. júl. 18. 21:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ne legyél naív, az emberek 99%-a ezt nem teszi meg. Nem érdekelted őket, nem fogtad meg őket semmivel igazán és elhalt a beszélgetés, ennyi a történet.
2017. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem jokat talalsz
2017. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem csak simàn nem tetszettél nekik aztán persze ezt nem akarták neked a képedbe mondani. Ha nincs meg a kölcsönös szimpátia érdeklődési kör egy idő utàn meg is hal a beszélgetès. Na meg az is igaz h a hello mizutól többre egyes embereknek már nincs fantàziàjuk.
2017. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én exemmel interneten találkoztunk (nem ma volt már az se), viszont szerintem nagyban szerepet játszott az benne, hogy egy városban laktunk. Nem nagyon hiszek a távkapcsolatokban, mert hosszú távon (évekig) szerintem nem nagyon működik. Nekem is volt sok olyan beszélgetésem ami pár nap után csak úgy abba maradt, szerintem mindketten éreztük hogy nah ebből se lesz semmi mert hiába meg van az összhang de kb az ország két felében lakunk. A "hali mizu?"-tól meg egyenesen a plafonra mászok.
2017. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Valoszínüleg nem jó emberekkel áltál össze:) Ne aggódj ez nem biztos a te hibád. Hány éves vagy?:)
2017. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyebkent tenyleg nagyon idegesito es engem is nagyon erdekelne....
2017. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!