Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Nektek ki a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ki a kedvenc szereplőtök az L word sorozatból és melyik a kedvenc jelenetetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Shane meg Carmen es a kedvenc jelenetem meg az volt amikor Cramen oltancol Shane nek
2017. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírom én is :) Nekem Bette a kedvenc szereplőm. De imádtam azokat a jeleneteket is, ahol Helena és Katherine falták egymást. Főleg a 4. évad 7. részben, amikor vetkőzős gin römiztek. A való életben is az ilyen nők az eseteim, magabiztosak, nőiesek, szépek és törődnek magukkal. Ők 3-an egyszerűen csodálatosak, szeretem ezt a videót újra és újra megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=QUKRGFl_mPA
2017. júl. 20. 12:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg amikor a lóverseny közben felmentek az üveges lelátóba szeretkezni *-*
2017. júl. 20. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint Helena volt a kedvencem, mint Neked, Kérdező :) Olyan nő vagyok, mint amilyennek leírtad Helenát és Bettet,(és nekem is az ilyen típusú-személyiségű nők tetszenek) bár nyilván, nem vagyok hasonmásuk külsőre :)

Kedvenc jelenetem az Lword-ben, az volt, mikor Alice rájön, hogy Jenny és Shane kavarnak, és megírja a többieknek. Azon a részen könnyesre röhögtem magam :DD


30/nő

2017. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Helenát nem lehet nem szeretni, még így is, hogy az elején, amikor megjelent a sorozatban, Bettel nem voltak túl jóban.
2017. júl. 24. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!