Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Féltékenység miatt jobb lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység miatt jobb lenne megszakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik, de eddig csak barátzóna vagyok számára. Neki azonban van párja (szintén nő) és ez eddig nem is zavart, nem is akartam közéjük állni meg semmi. Úgy voltam vele, hogy már ez is tök jó, hogy beszélgetek vele. Egy ideje sokat veszekednek, apróságokon vitáznak és egyszer majd nem szakítottak is. Megmondom őszintén, hogy ennek örültem, de mikor láttam a lányon, hogy milyen szomorú a barátnője nélkül, akkor azt tanácsoltam, hogy béküljenek ki. Újra együtt vannak. Mostanában azonban elkezdtem féltékenykedni. Zavar, ha a barátnője közös képeket tesz ki vele vagy ha tudom, hogy együtt töltik az idejüket az is tök rossz érzés. Talán azért, mert mostanában többet beszélünk és még jobban megkedveltem. Gondoltam rá, hogy beszélek vele erről, de arra jutottam, hogy felesleges lenne és csak én jönnék ki belőle rosszul. Most még nem olyan mély a kapcsolatunk. Szerintetek most még másszak ki belőle?
2017. júl. 26. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Én lehet kiszállnék,mert csak rosszabb lesz szerintem :/
2017. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ajánlom a figyelmedbe,meg úgy mindenkiébe!! Hallgasd meg 14 perctől. kb.17 percig


https://www.youtube.com/watch?v=2uWNrA6F6_E


Ha a féltékenységeddel megfojtod,sosem lesz a tiéd!! Minél jobban elengeded annál nagyobb az esélye hogy vissza is jön. Légy figyelmes,és adj neki annyit hogy meg maradjon melletted akkor is ha el engeded a kezét,rém egyszerű.

2017. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hagynám őket, el kell fogadni, hogy ő nem a te Nagy Ő-d.
2017. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Barátnője van, te meg hajtasz rá (nem, ne meséld kérlek, hogy csak barátkoztok). Ember, kapj az agyadhoz. Szakítani fognak, ha úgy akarja az élet, de ez a féltékenykedés... Ez nagyon gáz így. Ha nem tudod megfelelően kezelni, hagyd őt békén. A saját érdekedben is.
2017. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!