Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egyetemen már elfogadóbbak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen már elfogadóbbak?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki megkérdezi van-e pasim..mondhatom, hogy nincs mert meleg vagyok? Vagy attól, hogy valaki egyetemista nem biztos, hogy elfogadó? :D

18/L



2017. júl. 30. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Álltalánosságban elfogadóbbak. De miért kell minden szembe jövő embernek ezt elmondani? Illetve vigyázz ezzel, mert sok a kikotort hülye ribi, akik majd a koleszban elkezdenek aláírást gyűjteni, hogy másik fürdőt/wc-t használj... tapasztalat.

21/L

2017. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanazok a suttyok mennek egyetemre, mint akik 2 hónappal korábban középiskolások voltak, szerinted?

Amúgy meg a fenti kérdésre a válasz az, hogy "Nincs."

Azt senki sem kérdezte, higy miért, ez önmagában visszataszító, hogy minek kell ezt megjegyezni, akar elfogadó vagyok a homoszexuálisokkal, akar nem..


Másrészről viszont egyetemen mindekinek van fontosabb és sokkal tobb dolga, mint középiskolában tehát akar elfogadóbak, akar nem; senkit sem fog érdekelni...

2017. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Elfogadóbbak, de szerintem nemkell tudnia róla minden olyan srácnak, aki bepróbálkozik. Elég, ha a barátnőid/barátaid tudnak róla.
2017. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én sem osztanám ezt meg mindenkivel, csak akivel komolyabb már a baráti viszony. Amúgy meg elég azt mondani, hogy "nincs barátod", elvégre ezzel sem hazudsz. :D
2017. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se kell kitárgyalni a magánéletedet; legalábbis magadtól nem kell felhozni, amíg nem érzed azt valakivel, hogy tökre fullra megbízol benne; de ha megbízol benne, sem kötelességed elmondani.
2017. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően senkit sem érdekel mit csinálsz otthon, és nem is tartozik rájuk.
2017. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Egyetemen lett egy nagyon jó barátom így.

Rámentem egy lányra. Hagyta egy kicsit, hogy "küzdjek", majd mondta, hogy a lányokat szereti.


"Na akkor ugyanaz a hobbink!"


Válaszoltam, erre egy jót nevetett és nagyon sokat szórakoztunk együtt.


Régi szép idők... :-)

2017. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Ugyan az van mint középiskolában,valaki igen valaki nem.

Rólam látszik is szóval,nekem ki sem kellet mondani,de így is kaptam egy két érdekes megjegyzést,szeremcsére tudom ezeket kezelni.Azért attól is függ melyik egyetemre mész,mert pl művészeti irányon vannak páran na meg Pesten,más váosokban azért máshogy állnak ehhez a témához.

2017. júl. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha NEM kérdeznek, akkor NE válaszolj ! Ha azt kérdezik, hogy van-e pasid, akkor NEM azt kérdezték, hogy leszbikus vagy-e ?
2017. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem miért kell minden választ lepontozni ?
2017. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!