Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azért barátkozik egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért barátkozik egy férfi leszbi lányokkal, mert titokban szexet remél?

Figyelt kérdés
Van egy leszbikus ismerősöm, aki velem egy idős (19 éves) és van egy férfi barátja. Ez a férfi 1x már majd nem megházasodott, sokáig együtt volt 1 nővel, azonban a kapcsolatuknak vége lett. A férfi több mint 30 éves, nem tudom pontosan mennyi. És hát valahol közöm van a történethez nekem is, mert ennek a 19 éves lánynak van egy 16 éves barátnője, aki szintén leszbikus, de nem úgy a barátnője, hogy egy párt alkotnak, csak jóban vannak, egy a baráti társaságuk, így ez a 16 éves lány is jóban van ezzel a férfival. És nekem azért van némi közöm ehhez, mert tetszik ez a 16 éves lány és sokszor tök olyan érzésem van, mintha ennek a pasinak "fájna rá a foga". Bár a lány tomboy, tehát elég fiús a stílusa, de nagyon szép arca van és azért látszik, hogy lány meg a hangján is hallatszik, de nagyon vonzó és nyíltan felvállalja, hogy leszbikus, kedves és közvetlen mindenkivel, a férfiakkal is. Nem egyszer fordult már elő, hogy főleg a férfiak félreértették a közvetlenségét és bepróbálkoztak nála. Lehet, hogy én tartom túl perverznek ezt a 30+ férfit, hogy azt gondolom bepróbálkozna egy 16 éves leszbi lánynál, de elképzelhető. Ti mit gondoltok erről?
2017. aug. 5. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Már eleve ott lenne beteg sztori, hogy mit akar egy 30 éves egy 16 évestől.. a másik, meg hogy remélhet szexet, de csak időpocsékolás a részéről, mert ennyi erővel más csajoknál talán több sikere lenne...
2017. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háát... Volt már együtt úgy tudom egy 20 éves lánnyal, de ő hetero volt.
2017. aug. 5. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
énis szivesen barátkoznék ilyen nővel, szeretem az olyan nőket akikkel együtt nézünk meg más nőket :D
2017. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha tényleg az, úgy se fekszik meg neki... nem tudom milyen a leszbik érzelem világa... de hátha megértem őket... épp társalgok itt egyel, jó fej csajnak tűnik... értelmes. Kár hogy leszbi...
2017. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy teljesen leszbikus, nem tud férfiba szerelmes lenni, csak barátilag tud tekinteni rájuk.
2017. aug. 5. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen,nekem is van jóval idősebb férfi barátom,de nem akar tőlem szexuálisan,sem érzelmileg semmit.Beszélgetünk és megosztjuk a tapasztalatokat,főként ő :)
2017. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 titkoskert ***** válasza:
57%
Igen. Csak meleg pasik nem akarják megfektetni a leszbikus csajokat! Amúgy minden pasinak, korosztálytól függetlenül fáj a foga, még a leszbikus csajokra is. A motiváció eltérő lehet.
2017. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!