Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tumblr hogy lehet ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorin_P kérdése:

Tumblr hogy lehet ismerkedni leszbi csajokkal?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok olyan béna,hogy nekem egy ilyen oldal sem jelenik meg? Eddig akár mikor kerestem, csak ilyen depis blogokkal találkoztam. Pedig itt már nem egy válaszoló mondta, hogy tumblrn ismerte meg a párját. Szóval kíváncsi vagyok

2017. aug. 16. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak egy leszbikus tumblrt találni és a többit már látod is kommentben. :D
2017. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szertintem a legtöbb ilyen oldal nem magyar. Jó nyílván vannak magyorok is de az nem olyan sűrű.
2017. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó magyar leszbikus tumblrt találtam már, ez tényleg olyan hogy egyet megtalálsz utána már kb az összes ott van :D Nekem pl nemsoká lesz egy randim egy lánnyal akit ott ismertem meg :D
2017. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább ismerkedj Facebookon a Tumblr csoportban.. előnyösebb :)
2017. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egyet találsz, onnan mar megvan a tobbi is:D Ezutan csak ra kell irni, altalaban az is ki van a többségnek irva, ha kapcsolatban van vagy legalabb latszik az oldalán, szoval emiatt sem kell aggodnod:DD

18/l

2017. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aki szeretne ismerkedni az írjon nyugodtan :)

22/L

2017. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tumblr-ön én a témában eddig szinte csak külföldi oldalakat találtam és ott beszélgetek. :/

21/L

2017. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!