Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan, hogyan, és miről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rmint000 kérdése:

Honnan, hogyan, és miről lehet ténylegesen felismerni 100%-ban, ha egy lány/nő leszbikus?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Első látásra,külsőleg sehogy.Meg kell ismerni.
2017. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Lehetnek apróságok, amik jelezhetik,de a legbiztosabb tényleg az, ha megismerkedsz vele.
2017. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogyha péládul megy két lány az utcán kézenfogva stb...
2017. aug. 29. 11:55
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi megyünk a barátnőmmel kézenfogva, de nem vagyunk leszbikusok :P
2017. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Lakóhelyemen van egy csaj, eléggé fiús, kis mell, rövid haj, sose volt infó róla, h pasija lenne, nem is láttam sose fiúval. De pl bevásárláskor többször is láttam már csajjal. 90százalék, hogy leszbi a csaj
2017. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok barátnő mászkál kézen fogva, akár úgy is ha 3an vannak , szóval ez egyáltalán nem jelenti azt, h leszbik.
2017. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

#5

Igen, elég valószínű, hogy csak azért növesztett kis melleket, hogy könnyebben rájöjjenek az emberek, hogy leszbikus.

2017. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
5 ezt az ésszerű megállapítást, a lányok általában barátnőkkel mászkálnak, lehet a személyisége kissé vadonc ezért szereti a rövid hajt, a rövid hajú nőkre jellemző és amiért nem láttad pasival azért nem jelenti, hogy a nőket szereti:)
2017. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Rólam pl. sehogyan. Mindenki ezen röhög, hogy nem tudják kiszűrni sosem, senki, hogy leszbikus vagyok. :D A pasik zárt kapukra futnak, a nők meg meg sem próbálják, mert azt hiszik full hetero vagyok. :D Próbálom én jelezni csábító tekintettel, mosollyal a nők felé, ha tetszenek, de szerintem azt gondolják, hogy gúnyolódom rajtuk. :D Szóval a fiúsabb lányok esetében könnyen kiszúrható a dolog, de az ilyen nőies, lipstick lányoknál kb. lehetetlen. :) 26/N
2017. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Sehonnan, kérdező, de így szép az élet. Próbálkozz, aztán találsz magadnak valót.
2017. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!