Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az ördögimádók között lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ördögimádók között lehetnek leszbikusok?

Figyelt kérdés

Nem sokat tudok róluk, az interneten pedig nem találtam infót arról,hogy elítélik-e a homoszexualitást. Megismertem egy nőt, aki ördögimádó,de nagyon rendes,jófej,és nagyon sok dolgot hasonlóan látunk, eléggé bejön,érdekelne, hogy lehet-e esélyem nála.

28/N



2017. szept. 11. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá.
2017. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Én ördögimádó vagyok és összejönnék veled...Ha előtte kiszívhatnám a véred.
2017. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Mivel a homoszexualitást a Biblia a Sátántól eredezteti, és mivel egy ördögimádó hite éppen ellenkezőleg működik mint egy keresztényé, ezért maga az irányzat természetesen még díjazza is a homoszexualitást. Az ettől még kérdés hogy ő maga hogyan viszonyul ehhez.
2017. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs bajuk vele, persze nem ismerem ezt a hitet eléggé, hogy ezt biztosra kijelentsem. Mondjuk van, hogy ők elfogadóbbak. De a vallás nem mindig jelent biztosat: ha csak a keresztényeket nézzük, köztük is van olyan, aki elfogadja az azonos neműek kapcsolatát, és van, aki szerint bűn. Óvatosan kérdezd meg tőle, esetleg? Valahogy hozd fel a témát és puhatolózz, az a legbiztosabb. Mi nem tudhatjuk, csak találgathatunk.
2017. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
29%

Pl. Én is Sátánista vagyok egy kicsit, de nem komolyan csak tetszik a stílusa :'D meg maga az irányzat

17/L

2017. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Aztán tudod-e egyáltalán, mi az a Sátán? Legalább egy kicsit. Jesszusom.
2017. szept. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy tud az ember valakit imádni akivel soha nem találkozott és nem ismer? És nem csak az ördögre (vagy valamilyen istenre) nézve kérdem.
2017. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!