Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mennyire fontos nektek a másik fél vézgettsége illetve anyagi helyzete, körülményei?

Figyelt kérdés

Összejönnétek nálatok alacsonyabb iskolai végzettségű, kevésbé "fontos" munkát végző, szerényebb körülmények között élő nővel? Ha amúgy az alapműveltsége megvan,ápolt,szeret olvasni,történetek írásával is próbálkozik hobbi szinten, értelmes, lehet vele beszélgetni,az érzelmi intelligenciája,empatikus,kapcsolatcentrikus. Komoly,tartos kapcsolatot szeretne.


Sajnos nagyon szegény családból származom, ráadásul a szüleim hanyagok voltak, nem volt lehetőségem tanulni,egyszerűen nem voltak hajlandóak pénzt költeni az iskolába járatásomra,igy csak 8 általánost végeztem és most gyárban dolgozom szalag mellett...De szertnék majd változtatni,csak idő kell mivel a nulláról indultam.



2017. júl. 21. 20:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

Hát egy 4 osztályt végzettel nem jönnék össze.

Anyagi helyzet annyiban érdekel hogy ne legyen adóssága mert én tuti nem fizetném

2017. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%

1-es gratulalok:-)Neked is sok sikert a kapcsolathoz..Parommal amikor ossze jottem volt egy szemelyi kolcsone s 3 misis diakhitele.

AZOTA Mind a ketto kilove s nem keves megtakaritasunk van...Ennyire nem voltam vesztes anyagias mint te..Jo tegyuk hozza mi ketten summa nem havi 500-bòl éhezunk..

2017. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%

2-es cicukám boldog Párkapcsolatban élek adósság éhezés én nélkülözés nélkül. Sőt nem kell sajnálni magamtól semmit se meg páromtól se.


Bocs má hogy nem fizetgetném más szarjait.

2017. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Lakashitelt se vegyetek fel kozosen..:-)Azt is csak kp-ra a mennyek fizetesedbol:-)Na ez kulonbozteti meg az ertelmes ertelmisegit a prolitol..Viszont a cikkiro ahovy vettem egy teljesen normalis ember nem olyan mint te:-)
2017. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
Cicukám hitel nélkűl saját pénzből élünk saját házban.
2017. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Iszol mint a gödény így pont le szarják hogy 8 osztályt végzett sori dolgozó vagy. Ne tagad most írtad hogy iszol és szarsz a világra. Tudod kinek kéne egy alkoholista luvnya
2017. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%
Ne cicukamozz.Mi is a fővaros hegyi oldalan..Csak jelezni akartam hogy elegge szarrágo tipus vagy...
2017. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Rólam beszélsz? Én nem írtam neked privátot.Az eddigi válaszok nem is nagyon nekem szóltak.Bárki írhat, nyilván valaki azzal szórakozik, hogy a kérezőnek kiadva magát írogat...Magától értetődik, hogy én nem iszom, sőt nem is dohányzom,az egyszerű életkörülményeimhez képedt kiegyensúlyozott vagyok.
2017. júl. 21. 21:22
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
Hogy a kérdezőnek is mondjunk valamit :Nálam nem döntőfontosságú az anyagi helyzet, bár az meg nekem is necces,hogy csak 8 általánosod van és gyárban dolgozo. De ha tényleg olyan pozitív személyiség vagy mint a leirásban,tehát alapműveltség, érzelmiintelligencia,ápoltság + törteneteket írsz, akkor lehet, hogy adnék neked esélyt.De iskolázottabb személyekre, diplomásokra,érettségire nem számíts, bár érettségizőkről még talán elképzelhető,hogy ismerkednének veled.Inkább a saját szinteden levők,esetleg szakmunkás bizonyítvánnyal rendezők. Nekem érettségim van, de nagyon alaposan megnéznélek mielőtt döntök.
2017. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindent megteszel az adott körülményeid és lehetőségeidhez viszonyítva,és mint említetted,változtatni is szeretnél,akkor semmi akadálya a dolognak. Ha igénytelen,buta,sorolhatnám..lennél,akkor nem jöhetnél szóba,de a kérdés nem ezt tükrözi.
2017. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!