Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen leszbikus társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DragonfromRivia kérdése:

Milyen leszbikus társkereső oldalak váltak be nektek?

Figyelt kérdés

Alapvetően kipróbáltam már pár ilyen oldalt (pl. Badoo)

de nem igazán találtam szimpi lányokat, vagy ha igen, akkor sokkal idősebbek voltak (Én 14 vagyok BTW. Ha valaki lehurrog emiatt, kibannolom az éleből is :DD) Nos, nektek mi vált be?



2017. okt. 2. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Fura,de ez az oldal:D
2017. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyakorikerdesek a legjobb, igen.
2017. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne már ☺ de hogy????

Nekem is irhattok 23 L xd

am pinkvanilla,,,,

2017. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pinkvanilla, és -bár ez nem leszbikus, és még csak nem is társkereső, de- ez az oldal is bejött párkereső szempontból.


18/bi

2017. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irjatok nekem is Nem vagyok kamu
2017. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok, és tényleg kb ez a legnormálisabb oldal, még akkor is ha nem a társkeresés a fő funkciója. :D
2017. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sweetcandy-n megismerkedtem egy lannyal azota 2 ev telt el. es 2 eve egyutt vagyunk. osszekoltoztunk. szoooval hajra :D
2017. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!