Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti hogyan öltözkö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

van különösebb stílusotok, vagy inkább olyan átlagos?

hajatokat hogyan hordjátok? ékszer, tetoválás?

ruházat milyen? általában hétköznapokban és ha esküvőre vagy valami kiöltözést kívánó eseményre mentek, oda mit vesztek fel? sminkeltek e?

ilyenekre lennék kíváncsi.

beszédstílus is érdekel, még az is milyen cipőt hordtok.

21 éves leszbikus vagyok és érdekel, ki hogyan öltözködik :D

óh és az is jó lenne ha odaírnátok ki hol lakik, mert ugye a pestiek öltözhetnek szabadabban, míg egy kisebb városban megnéznek bármi szokatlan van az emberen :D



2017. okt. 6. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Atyauristen!
2017. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosan, nem kirívóan. Hosszú göndör hajam van, ezüst ékszereket hordok, általános "business casual" öltözék, mivel irodában dolgozok, hétvégén kicsit lazábban. Régebben rocker korszakom volt, ahhoz hasonlóan öltözök bulikba, de már inkább nőiesebben. Szeretek sminkelni, füstös smink a kedvencem, és körmöt is szeretek festeni, a magassarkú cipőket nem szeretem. Úgy beszélek, ahogy itt is, normálisan, nem szoktam hangoskodni. :D Pesti vagyok, de nem azért nem vagyok extrémebb, mert "nem szabad", hanem mert nincs rá igényem.


26N

2017. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok leszbikus de a barátnőm igen és ugyanúgy öltözködünk. Mindketten elég nőiesen, többnyire magassarkút hordunk és az egyetemre is kiöltözve megyünk be. :D Sminkelünk mindenhova meg szeretünk nagyon nagyon lányosan öltözködni. Neki a csuklóján, nekem a bordámnál van egy kis tetoválásom. Ő csak órát hord, én karkötőket is meg néha nyakláncot.

Bécsben élünk.

2017. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valtakozo:)Neha sportos,neha noies,kioltozok:)
2017. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elegáns stílust kedvelem, munkába kosztümben,nadrágkosztümben járok, otthon kardigán,farmer, nyáron szokny,ruha. Nagyobb eseményre estélyibe megyek,mondjuk esküvőre elég egy elegánsabb ruha,szinházba,étterembe megteszi a kosztüm. Szoktam sminkelni, hétköznapokon csak szolidan,eseményekre feltűnöbben,de nyílván még a jó ízlés határain belül.


A hajam tépett, általában leengedve és kivasalva hordom, néha hullámosan,ritkán lófarokban. Kissebb eseményre feltűzöm,nagyobbra fodrász csinálja.Fülbevalót mindig hordok,nemrég kaptam egy aranykarkötőt,mostanában az is mindig rajtam van,amúgy mindig az alkalomhoz és ruhához illő ékszereket teszem fel.Van egy tenyérnyi tetoválás a lapockámin,amit még kamaszkoromban csináltattam, nem akarok többet.


Beszédstílus, háát, magyarul beszélek,vagyis tájszólás,szleng,trágár szavak és egyebek nélkül, de néha szoktam rövídíteni,pl.szemüveg-szemcsi stb.

Sok cipőm van,minden évszaknak és alkalomnak megfelelően. Nyáron szandált,körömcipőt,papucsot hordok,általában magassarkút, kedvencem a platform,de van pár lapossarkú is.Ősszel,télen bokacsizma és hosszúszárú csizma,van sneakerem és edzőcipőm is,amiben kocogni szoktam, a mokaszínt nem szeretem.

34/N, Sopron.

2017. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sportosan/lazán/fiúsabban

24l

(De az elegánsabb megjelenèst is szeretem)

2017. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nincs különösebb stílusom azt veszek fel amiben jól érzem magam, de arra mondjuk oda figyelek hogy színben kombináljon. Ékszerként csak fülbevalót és fültágítót hordok, tetoválást csak tervezek. Inkább fiúsan öltözködöm szoknyát már 5 éves korom óta nem hordok szerintem csak ballagáson volt és lesz rajtam. Sminkelni egyáltalán nem sminkelek és nem is akarok a természetesség híve vagyok. Csak sportcipőt, tornacipőt hordok. A beszéd stílus szerintem mindenkinél más az sokaknál a körülötte lévő emberektől függ, szerintem.

18/L

2017. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sportosabban/kényelmesen öltözködöm...hosszú hajam van ettől függetlenül,fültágítom s több tetoválásom is van :)

Engem nem néznek ki sehonnan sem,pedig nem Pest közeli vagyok :)

Beszédstílusom elég választékos,sokat olvasok ebből kifolyólag elég bő szókincsem van :) Káromkodni tudok a legszebben :D

2017. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hétköznapra:

Dandy cipő, csőnadrág, blúzok. De szeretem a nyomott mintás pólókat is. Kicsit nőies, kicsit elegáns, számomra a legfontosabb, hogy stílusos, nem túlcsicsázott ruhákban járjak.

Haj terén néha egyszerű konty vagy copf, olykor meg kiengedem, hadd lobogjon :P Enyhén sminkelek, (alapozó vagy bb + kicsi szemhéjpúder, szempillaspirál) de sokszor az sem szükséges.


Alkalmakra(:) is igyekszem egyszerűnek lenni, sima kis fekete, vagy apró mintás ruhák (nyilván a minta és a hossz is alkalomtól függ)

Ékszert alkalmakra szoktam felvenni, többnyire ezüstöt, fehéraranyat.


Jelenleg Ausztriában vagyok, de Szombathely-Keszthely-Zalaegerszeg környékén éltem sokáig. 21/L/L

2017. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Leginkább fekete vagy sötét ruhákat hordok (az egyetlen nadrágom,ami most jó rám (szép dolog a fogyás) egy sötétkék nadrág). Van egy pár bandás pólóm,olyanok,amiket tényleg hallgatok 😁 (Queen,Metallica,BFMV,Rammstein).

És mivel kényelmetlenül érzem magam csak pólóban,mindig rajtam van egy fekete pulcsi.

Ha kiöltözök,akkor felveszem a túl-szűk-hogy-levegőt-vegyek fekete nadrágomat és valamilyen blúzt.

A sminkelés nálam annyit tesz ki,hogy ha reggel úgy érzem,kihúzom a szemem szemceruzával.

Fülbevalót hordok,és van másodfülbevalóm is (tervezek még).

Tetoválásom nincs(ki tudja még..).

Rövid hajam van,amit szinte minden nap vasalni kell,hogy ne úgy nézzek ki,mint egy Beatles tagba oltott Brian May😂.

Idegenek között,nyilvános helyen nem szojtam beszélni,ha mégis,akkor halkan és hadarva...

A barátaim között el tudom engedni magam,káromkodni ritkán szoktam (próbálok ritkán).

Azt hiszem ennyi...

Oh,tényleg,cipő...nem tudok járni magassarkúban,meg nem is kényelmes,meg így is 178 cm magas vagyok,szóval azt nem hordok,most egy fekete "tornacipőm" van,télire meg van egy bakancsom.

Ja,és Pesten élek :)

2017. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!