Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy lehet valakit kiüzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit kiüzni magunkból?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes belé nem akarok már tőle semmit de mégis olyan szinten ragaszkodom hozzá és jut eszembe napi szinten hogy megveszek tőle. Semmi értelme

nincs is már közünk egymashoz

Miért van ez? Mit tehetnék?



2017. okt. 16. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Akkor már nem vagytok együtt?


Egyszerűen engedd el,próbáld feldolgozni, ismerkedj másokkal.Az ilyen már-már betegrs ragaszkodásnak nincs értelme, fejben kell eldöntened, hogy elhagyod/elfelejted, ha megtörtént ez a leválás, már nem is lesz olyan nehéz mint képzelted.Én is sokkal könyebben megküzöttem magával a külön válással, mint a gondolatával, miklr elhagyott a barátnőm.Egyszerűen nem akartam elengedni, de amikor fejben megtettem és tudomásul vettem, hogy már nem leszünk együtt már sokkal jobban voltam, én is meglepődtem, hogy milyen jól viseltem a különköltözést és az első heteket egyedül. Kb.egy honap után már jól éreztem magam, csak előtte jól bebeszéltem magamnak, hogy én bele fogok halni ha látom hogy elköltözik és ha nem vele ébredek, nincs otthon ha hazamegyek, stb. Persze attól még nem felejetettem el teljesen az együtt töltött időt, csak tudtam kezelni a fájdalmamat.Ezt kell először is megtanulnod.

2017. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De együtt voltatok, mert ezt nem írtad le konkrétan. látod minden nap, egy helyen laktok, vagy mitől ilyen nehéz? miért nem akarsz már semmit tőle?
2017. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Együtt voltatok, vagy egyáltalán volt köztetek valami?? Mire ez ragaszkodás, azért kérdezem. Előttem író kérdését én is kérdezni akarom, hogy egy helyen laktok, vagy beszélni szoktatok, hogy ilyen nehéz a dolog? mi történt, miatta, vagy miattad akarod ezt? Ő tudja hogy ennyire oda vagy?
2017. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem lehet hogy mégiscsak szereted? különben annyira szerintem nem ragaszkodnál hozzá meg nem agyalnál rajta minden nap. hm?

keress valami hobbit, nekem az bevált! vagy dolgozz sokat, és kerüld az olyan dolgokat amik esetleg rá emlékeztetnének. ezt tudom talán javasolni

2017. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Szotyolával
2017. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt van rólla egy oktató videó, így kell kíűzni bármit

2017. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, majd az idő talán... addig meg kínoz belül. (én is így vagyok)
2017. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!