Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez kinél számítana megcsalásna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kinél számítana megcsalásnak? (két kérdés)

Figyelt kérdés
Ha a párod ott aludna egy barátnőjénél, aki leszbikus, és kölcsönösen bejönnek egymásnak, sőt mi több szexuálisan is vonzódnak egymáshoz. Szóval egy ágyban aludnának, de azon kívül, hogy egymáshoz bújnak nem történik semmi, se csók, se szex. Akinek ez nem számít megcsalásnak, annak az sem számítana, ha mondjuk tapizás is lenne?

2017. okt. 16. 17:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* Tapizás: például megfogni a másik mellét póló alatt. Vagy futólag hozzáérni, végig simítani "véletlen" ott lent.
2017. okt. 16. 17:41
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk szabad az asszonynak minden ilyesmi, nyalakodhatnak is.
2017. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Engem nem zavar, bármit csinálna a két csaj, csak pasi ne érjen hozzá, azon kívül mindent el tudok fogadni
2017. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oké, de leszbikus kérdés, nem pasikat kérdeztem.
2017. okt. 16. 18:03
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
úristen ne hogy már azt mondjátok, hogy bárki lenyelné ezt?? Mostani párom mondjuk soha nem tenne ilyet, mert számítok neki annyira, hogy nem tesz ki egy egész éjjelen át tartó idegeskedésnek, plusz nem is akarna odabújni máshoz. Ez fordítva is így van és ez a normális szerintem! Úgyhogy ez nálam az abszolúte megcsalás kategória!!!!!!!
2017. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk messze laknátok egymástól, és ritkán tudnátok találkozni?
2017. okt. 16. 18:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt a probléma : "kölcsönösen bejönnek egymásnak, sőt mi több szexuálisan is vonzódnak egymáshoz" . Ha az én párom vonzódik valaki máshoz, akkor miért van velem? Kár egymás idejét pazarolni, ha a párom másra vágyik, és máshoz (is) vonzódik. Én monogám típus vagyok, nem osztozkodom senkivel, se fizikailag, se lelkileg, úgyhogy annak számítana.
2017. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy nem szerelemből vagytok együtt, csak szeretetből.
2017. okt. 16. 18:20
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Leszbikusoknál ez színtiszta megcsalás. Bocs, hogy fentebb válaszoltam, benéztem a kategóriát.
2017. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed első felére válaszolva nem tartom megcsalásnak, viszont komoly okot ad a féltékenységre és nehezen tudnám elhinni, hogy akiknél meg van a vonzalom és a "sors" ugy hozza, hogy egy ágyon kénytelenek osztozkodni, hogy nincs az a kisértés, most az hogy éltek-e vele már más kérdés.A kérdésed másik fele az már igen is megcsalás, azt már nincs mit szépíteni.
2017. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!