Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire van lételemi jogosult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van lételemi jogosultsága annak a kísérletezésnek, ahol azt próbálják elérni hogy nő képes legyen teherbe ejteni másik nőt?

Figyelt kérdés

Amit a természet nem tud vagy nem akar szabályozni, annak mesterséges úton hogyan lehet egészséges szintet garantálni?

Mennyi köze van a folyamatnak gyakorlatban a külföldi szélsőséges feminista ideológiához?



2017. okt. 23. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Két nőből lehet gyerek, de 2 pasiból soha.

Kicsit nézz utánna.

2017. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól emlékszem, ezt már összehozta egy tudós pár évtizede.
2017. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát ettől a színpadiasságtól nem igazán lettél menőbb 24f. Félig-meddig ugyanaz a sz@rdarab maradtál.



Szerintem félreértettétek mire akartam utalni. Viszonylag friss cikkek vannak erről igaz angol nyelven, meg annyira nem is előrehaladott hogy sokat dumáljanak róla mindenhol.

2017. okt. 23. 20:13
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Kit érdekel a természet? Azoknak a heteróknak akiknek nem lehet gyerekük már évtizedek óta van lombik, azon miért nem pampogsz?A mesterséges dolgok sokkal egészségesebbek, a fajtiszta kutyák felét mesterségesen tenyésztették ki. A súlyos égési és egyéb bőrsérülteknek van, hogy mesterségesen gyártanak bőr, annak sincs jogosultsága,azok az emberek is dögöljenek meg mert nem természetes? A peasmeakeresek, művesések, terdprotézisesek,a fémekkel összekapcsolt csonttöröttek,a hallókészülékesek, a bionikus végtagokkal élők mind dögöljenek meg vagy éljenek csonkán,nyomorékon, mert a termeszet ezeket nem oldja meg? Nem inkabb arról van szó,hogy az öntelt,bunkó,faragatlan,hímsoviniszta csőrödet böki, hogy a nőknek nem lesz szüksége a hozzádhasonló agyatlan,nőgyülölő sggfejekre ha gyereket akar? A kísérletek már sikeresek voltak, pár évtizeden belül lehetséges lesz, és mindenki szrni fog a te meg a többi hímsovén féreg véleményére.A heteró nők is nagy százalékban fognak élni vele, hidd csak el.
2017. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van béna vok de most mi a lényeg hogy férfi nélkül legyen gyereked de akkor minek vagyok férfi? Hagyjál már szúrj szíven az jobb
2017. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#6 Nem pampogok és mindössze kérdést tettem fel. Engem lehet észérvekkel győzködni.


#7 Hívom inkább a Zöld Íjászt ha akarod, szerintem nyíltól még menőbb is lenne

2017. okt. 23. 20:37
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell lépek ijjász nélkül ha lehet
2017. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
És ki akar téged "győzködni"?Mondtam, hogy mindenki szrik rád meg a véleményedre.
2017. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia 8ast irtam elnezest duhos hangulatom volt kicsit
2017. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez így tökéletes lesz, akinek nem tetszik majd felköti magát.Amugy eddig sem kellett férfi a teherbeeséshez, csak sperma kellett;-) Azt meg spermabankból is be lehetett szerezni, anélkül,hogy csak szóba állánk egy férfival;-)
2017. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!