Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki kezdett már házas nővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kezdett már házas nővel, vagy aki házasan kezdett ki másik nővel. Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Sosem gondoltam volna, de kikezdtem egy ilyen nővel, és mentségemre szójon nem tudtam, hogy van férje, amikor belement a dologba. Fél éve ismerem, és 3 hónapja mondja, hogy szeret, milyen jó velem, és nem akar elveszíteni. Tudom, hogy sosem fog elvállni, hiába mindja ezt, és ugyan azt állítja, hogy nem szereti meg nincs köztük semmi, nem hiszem el. Csak az időmet vesztegetem? Tudom, hogy el kéne felejtenem, de nagyon szeretem. Sokat találkozunk, a férje utazgat és hasonlók. Az utcán néha felvállal. Mégis nem tudom mi a francért ígérget, én meg miért nem teszek le róla. Mit tegyek? Hagyjam? 8 év van köztünk, ő az idősebb, de még nincs 40 éves se. Olyan az életem így, mint valami szappanopera, de nem tudok mást szeretni.

2017. okt. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Irtam privit.( masik oldalon vagyok,ugyanabban a cipoben)

Igen, idovesztegetes...:(

2017. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyers leszek.

Egy házas nő a családi házból nem fog átköltözni a panel garzonba.

Szal ha ezen a szinten vagy akkor csak szex lesz, ha viszont tudsz olyan feltételeket nyújtani, akkor több is.

Jelen helyzetben azt mondom, hogy az előbbi lesz.

2017. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

az egyik ilyen munkatársnőmet megraktam.

igazából egyikünk sem gondolta ezt tovább,plusz én az elején leszögeztem,hogy ha a túlzott ragaszkodás jegyeit vélem felfedezni nála,akkor vége.

aztán végülis az lett,hogy olyan sok önbizalmat nyert a kapcsolatunkból,hogy elkezdte a másodvirágzását.

egy idő múlva elkezdte jobb csajnak gondolni magát mint amilyen volt.

már nem hálás volt a figyelmemért,hanem úgy érezte az jár neki.

aztán a szakítok az volt,hogy egyszer verte a farkamat és amikor már már majdnem kilőttem abbahagyta,mert már nem volt kedve csinálni.

ilyen szinten bunkó dolgot meg nem nyelek le.

2017. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
jah hogy leszbikus kategória,akkor tárgytalan az írásom...
2017. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ezt én is benzétem.
2017. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Mi így voltunk együtt három évig. Nagyon sokat beszélgettünk a dolgokról, tudtam hogy nem akart együtt lenne a férjével, de annyira szerelmesek voltunk hogy ezzel nem is törődtünk. Egyikünkről sem tudta senki, így tudtuk hogy halott a dolog. Nem vártam soha, hogy mindent dobjon el miattam, nyolc év volt köztünk. És hálát adok az égnek, mert hamarabb elmúlt a dolog mint hittem . Most már csak jóban vagyunk, ritkán beszélünk, de jó így, hogy nem ment tönkre emiatt senki.

Persze nehéz az elfogadás és nem is fair a dolog, de ez egy ilyen helyzet sajnos.

28N

2017. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy találkoztam a parommal, hogy házas volt.Jó vége lett, összeköltöztünk, együtt vagyunk lassan már 5 éve. Szerencsémre amúgy is válni akart,szörnyü volt a házsságuk, nem is aludtak egy szobában már vagy 1,5-2 éve. Én sem hittem el,de mint kiderült, igaz volt. Azt is mondta, hogy el ffog válni és felvállal engem,ezt sem hittem, most már sajnálom. Tényleg elhagyta, de engem meg sokáig nem vállalt fel, nem is hittem, hogy megteszi, van is egy pici bűntudatom amiatt, hogy nem biztam benne jobban és nem voltam vele türelmesebb.Nos, ez nem tartozik egészen ide,de jól esett leírni:-)


Tehát egyáltalán nem biztos, hogy hazudik neked, honnan tudnád biztosan?Persze te ismered jobban, de akkor is, csak ő tudja az érzéseit. Annak oka van ha valaki kikezd egy vele azonos neművel,ha pedig az utcán felvállal az már valami. Lehet erre vágyik legbelül,mindenkinek elmondani az igazságot.De az életben nem tehetünk meg mindent úgy ahogy akarunk. Az is lehet, hogy tenyleg nincs köztük semmi a férjével, manapság sok a rossz házasság, lehet, hogy pont az okozta az elhidegülést, hogy ő a szíve mélyén érezte, hogy a nőkhöz(is) vonzódik, a férje meg nem értette meg, nem ezt várta a házasságtól.


Nem olyan könnyű mint elsőre gondolnád csak úgy elhagyni a ferjét és összeköltözni veled.Mondani könnyü,megtenni már nem annyira. Ha vonzódik a nőkhöz(is) és ezt fiatalabb korában nem merte/tudta felvállani, annak is oka van és ezek az okok nyílván még mindig nem szüntek meg.Neki van egy saját élete,munkája,kollégái, barátai,ismerősi köre,családja,akikek van egy róla kialakitott képe és ezt a képet lerombolja ha felvállalja a kapcsolatotokat.Egy régen coming outolt, veterán leszbikus el sem tudja képzelni, hogy milyen nehéz döntés ez egy heteróként élő nőnek.Egy veterán leszbikus má megtanulta kezelni az apróbb,hétköznapi súrlódásokat, az ismerősei lecsiszolódtak, a megmaradt barátai között már otthonosan mozog mert ők elfogadják, de még egy tapasztalt lesznikust is rosszul érint ha durva,nyílt támadás vagy igazságtalan diszkrimináció éri,pl.nem kap munkát az irányultsága miatt. Képzeld el milyen lehet egy heteró bánásmódhoz szokott nőnek/férfinak mikor először átesik ezeken az apróbb,hétköznapi kellemetlenségeket. Ha egy házas,gyerekes anya otthagyja a férjét egy nőért jönnek a feldühödött,hímsoviniszta homofóbok,akik lehordják a sárgaföldig mert el merte hagyni a férjét,zaklatják,fenyegetik(a párommal ez történt!), jönnek az álszentek,hogy szétválasztott egy családot az "ösztöneiért",önző,könnyűvérű.Jönnek az álkeresztények, akik házasságtörőnek,erkölcstelennek bélyegzik, és akik szerint a pokolra fog kjutni ezért az istentelen,természetellenes cselekedetért,Jönnek a gúnyolódó vagy gyűlölködő kollégák,akik vagy halálra szekálják, vagy kiközösítík,megalázzák(a párom nem ülhetett le egy asztalhoz sem az ebédlőben,minden nap egyedül sírt az irodájába ebédidőben),rosszabb esetben kap egy erkölcscsősz főnököt és kirugják az állásából.Ha van gyerrk jönnek az álszentek, hogy rossz anya,rossz hatással van a gyerekére,miatta nem lesz normális gyerekkora,nem lesz belőle egészséges felnőtt.Ott van a család, akik kitagadják,kirekesztik, és a dühös,bosszúszomjas volt férjől még nem is beszéltem, aki hazugságokat terjeszt róla,mások előtt kellemetlen helyzetbe hozza,megalázza, a leszbikusságára hivatkozva megpróbálja elvenni tőle a gyerekét, a közösen szerzett javakat.


Egy fiatalon coming outolt, tapasztalt leszbikus is évekkel küzd ilyesfajta előítélekkel,de előtte még előtte állnak ezek az évek.És még mindig nem beszéltem a súlyosabb dolgokról, ezek után vagy ezek közepette vajon milyen érzés lesz neki,mikor először szembesül vele, hogy idegenek megdobálhatják,megverhetik,amiért megfogja a szerelme kezét az utcán,halálosan megfenyegtik,amiért kitesz egy közös képet vagy kimegy a gyámügy, mert egy nővel él együtt?(olyanra is volt példa,hogy egy leszbikus pár gyerekét nem vettek fel az iskolába).


Szóval nem könnyű döntés,az ilyesmi még egy kiegyensúlyozott,erős nőt is megviselhet,megtörhet. Nyílvan te ismered jobban a párod,lehet, hogy tényleg csak szorakozik, de az is, hogy nem.Szerintem előbb győzödj meg róla 100%-os biztossággal, hogy hazudik,a saját feltételezéseid alapján ne szakítsz vele.Lehet, hogy épp tőled várja a segítő kezet ebben a nehéz helyzetben.Legyél vele kicsit türelmesebb,érezd át,éld bele magad a helyzetébe,egy kicsit sem lehet neki könnyű,lehet, hogy ő is csak egy áldozat.Törödj vele,éreztesd, hogy fontos neked,együtt érzel vele és mellette álsz,egyedül nem fogja elbírni ezt az egészet.Minden bizonnyal meg fog térülni a kitartásod,türelmed,önzetlenséged,az ilyen sokat szenvedett emberekből lesznek a legodaadóbb,leghűségesebb,legszeretőbb és szerethetőbb társak,mint ő is.

31/N

2017. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!