Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek a nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nyitott kapcsolatról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy ez leszbikus kategória, de nem hiszem, hogy van különbség ilyen téren. Előbb vagy utóbb az egyik félnek fájdalmat fog okozni a másik és a legrosszabb, hogy szóval sem teheted, mert elvégre megbeszéltétek, hogy nyitott kapcsolat. Lehet te rajta kívül vagy egy másik csajjal, de ő még rajtad kívül 10 másikkal vagy fordítva. És ott vannak az érzelmek is, amit nem fogsz tudni irányítani. De neked kell eldöntened, te tudod, milyen vagy és hoyg reagálsz majd.
2017. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Jöhetnek még válaszok. Annyival egészíteném ki, hogy kinek volt már része ilyenben, és hogy bele menne-e még egyszer?
2017. okt. 26. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy bizonyos ideig tud működni, de ahogy az 1. hozzászóló is mondta, idővel az egyik fél sérülni fog. Nekem volt egy ideig ilyen kapcsolatom és nem lett jó vége. De ez minden embernél más, kapcsolat függő, h a felek miben egyeznek meg és ehhez elég nyitott személyiségnek kell lenni szerintem. 21L
2017. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Működhet főleg rövidebb időtartamig de könnyen sérülhet valamelyik fél hosszabb távon.
2017. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott kapcsolat: nem értelmezhető.

Ha mindenki azzal duh és akivel csak akar az nem kapcsolat, de semmiképp nem párkapcsolat.

Az olyan mint a hámozott lufballonban nyeletlen bicska penge nélkül.

2017. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, h hetero vagyok, de sztem uaz. Nem mennék bele soha. Nem birnám elviselni, h akit szeretek, mással legyen.
2017. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem véletlen PÁRkapcsolat, az 2 emberről szól. Sajnálom azt, aki olyan hülye, hogy benyeli a nyitott kapcsolat dumát. Abban semmi kapcsolat nincs, hogy a felek dugnak fűvel-fával, mert nem képesek/akarnak elköteleződni vagy gyávák egyedül lenni és meg akarják a biztos szexet (A "párjukat") tartani.
2017. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van akiknel mukodik...

En speciel nem birnam elviselni a tudatot

10koronmel mennek neki annak aki hozza mer erni ahhoz akit szeretek

2017. okt. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1.Nincs olyan, hogy nyitott "kapcsolat",a kapcsolat azt jelenti, hogy együtt van két ember,akik szeretik egymást,ergo nem kényszeríti őket senki arra, hogy együtt legyenek, ők együtt AKARNAK. Aztan ha az egyik már nem akar, nem szereti a másikat, de kényelmes neki , hogy a kecske is meg a káposzta is, és ha a masik elég naiv, akkor bedobja ezt a nyitott" kapcsolatot," ami arrol szól hogy az egyik kihasználja a masikat, és ilyet nem teszünk azzal akit szeretünk.

2.Alacsony érzelmiintelligenciájú,gerinctelen embereknek való, egy normális ember megalázonak érzi ha megcsalják és szakít, illetve tudja, hogy attól, hogy tud róla meg megcsalás ha párja rajta kívül mással fekszik le, a megcsalás pedig a lehető legdurvább tiszteletlenség és sértés.


Én nem tudnék úgy élni, hogy tudom a párom fűvel-fával lefekszik,ha valakit szeretek csak magamnak akarom, és egy ilyen emberből nagyon hamar kiábrándulnék + félnék, hogy hazahoz egy HIV-et vagy bármilyen betegséget és ahhoz már nagyon önbecsülés nélküli rongynak kell lenni, hogy kockáztassam,eltűrjem, hogy a párom? hancúrjai az egészségembe, netán az életembe kerüljenek. És akárki akármit mondhat a szerelemről, én amikor igazán szerelmes vagyok valakibe, egyszerűen nem kívanok másokat, nem kísértés ha valaki más felajánlkozik, nem gond visszautasítani.Nem beszülhetünk még szeretetről,tiszteletről,megbecsülésről sem, ha valaki keresi a párja mellett az alkalmakat.Úgyhogy én az ilyen "kaocsolatot" meghagyom a szexmániás perverzeknek meg a labilis,mélyresülyedt áldozattipusoknak.

2017. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kanos,hímsovén pasik találták fel, akik nem alkalmasak kapcsolatra,mert az nekik annyiból áll, hogy a punciba teszik a ferkukat. Nekik is való.
2017. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!