Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ha megtehetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ha megtehetnétek h heteróvá válljatok élnetek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
A válaszotokat indokoljátok kérlek

2017. okt. 29. 22:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Szeretek nővel lenni!
2017. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Régen nagyon szerettem volna az lenni.

Azóta viszont olyan élményekben volt részem, amik után elképzelni se tudom magam heteroként.

Abszolút nekem találták ki ezt a leszbikus dolgot:D

2017. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

A heteroszexuális nő ismerőseim többsége állandóan panaszkodik a férfiakról, szóval nem, szeretek leszbikus lenni és áldásnak tartom hogy nem kell férfival élnem :D

Persze van pár dolog ami miatt a hetero nők szerencsésebbek, pl. otthon, szeretkezés közben tudnak gyereket csinálni, vagy ha valamit nem tudnak egyedül megcsinálni (bútorokat cipelni, elromlott dolgokat megszerelni) akkor azt a pasijuk megteszi, nem kell az összes férfiismerősüket felhívni egy kis segítségért...:D

De ezeken kívül tökéletesen boldog vagyok leszbikusként ^^

2017. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Régen úgy gondoltam igen ,de csak ha mint heteró férfi.Nem.tudnék pasival lenni,ezért ha heteró lehetnék inkább férfi.

Ma már az gondolom jó hogy nő vagyok és leszbikus.Szeretek leszbikus lenni,mert olyan dolgokat tapasztaltam amit egy heteró nem tudna.

2017. okt. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem! Eszem ágában sincs. Minden heteró nő ismerősöm csak szenved a férfiak miatt. Nem kedvelem őket,soha nem tudnék szeretni egyet.Szerencsésnek érzem magam,amiért leszbikus vagyok.És eddig minden heteró nő azt mondta ők is szerencsésnek tartanak.

25/L/N

2017. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Vannak dolgok persze, amik miatt nèha jó lenne heteroszexuálisnak lenni, de ha tényleg választhatnék: nem, nem, nem, soha! Imádok nővel lenni! Szerencsés vagyok hogy nővel lehetek! Oda nem adnám ezt soha!
2017. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én hetereo vagyok, de szívesen lennék leszbikus. Nagyon hamar megtanultam mennyire lenézik a nőket a férfiak, és magam körül is csak azt látom mennyire megkeserítik a pasik a nők életét. Bár ne igy lenne, de ezt tapasztalom. Talán egy leszbikus nem kezeli harmadrangúként, meg cselédként a partnerét...
2017. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
Jóó, azért egy normális heteró kapcsolatban sem így van. Utolsó
2017. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Igazából nagyon érdekes a kérdés felvetés... Olvasom itt leszbikus fejjel... És nem értem magát a dolgot. Olvasom a válaszolókat és szintén nem tudok azonosulni a kérdéssel.

Először is... Meg tehetném hogy hetero leszek, de sosem tudnám ugy szeretni azt a férfit, és sosem élvezném vagy még akár undorodnék is a szextől... Akkor mi értelme lenne?

Másodszor én most leszbikus fejjel eeel nem tudom képzelni milyen lenne hetero bőrben. Akkor azt tartanám a normálisnak, akkor az lenne az elfogadott a szememben... De nem tudok azonosulni a karakterrel, mert leszbikus vagyok. És igy nem akarok hetero lenni, mert szeretek így élni. Én csak az előnyeimet látom más hetero barátnőimmel szemben.

Nyilván párt találni kicsit nehezebb, de még ez sem feltétlen igaz.

Ha válaszolnom kéne azt mondanám nem lennék hetero. Deee erre szerintem nincs jó válasz, alapjaiban változna meg minden. Egyáltalán nem lehet összehasonlitani a két dolgot. És most is csak a leszbikus beszél belőlem, aki nem akar férfival lenni, így tiltakozik a gondolat ellen miszerint hetero lenne és pasival kéne lennie.

Nem tudom mennyire sikerült jol megfogalmaznom a gondolataimat. Remélem azért nem lett nagyon keszekusza.

2017. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
"Jóó, azért egy normális heteró kapcsolatban sem így van. Utolsó" Akkor én csak normálatlanokat láttam eddig.
2017. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!