Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ha megtehetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ha megtehetnétek h heteróvá válljatok élnetek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
A válaszotokat indokoljátok kérlek

2017. okt. 29. 22:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egy férfi ha megun vagy kiszeret belőled, keres más dugható nőt. Egy nő, ha észreveszi, hogy valami nem oké, előbb megpróbálja helyrehozni. Nem vagyok se feminista, sem pedig férfigyűlölő. Egyszerűen csak nem abban az időben élünk már, ahol egy nő mindennek az atyja... mert régen igen is meg voltak becsülve a nők. Nem szoktam, de elárulom, sebész vagyok, és a munkámban is tapasztalom a mai napig való lenézést. Aztán mikor jön kontrollta a kedves pasi, hálálkodik, hogy nem hagytam meghalni. Persze ez a munkám, hogy megmentesem.... de!!! Azért mert nő valaki? Annyira elszomorító az egész. És akkor azt még nem is tudja, hogy egy nővel élek együtt. Igen, ki van sarkítva, de a férfi, hát ő a teremtő.


15-ös voltam.

2017. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#utolsó vagyok


Még annyit hozzáfűznék, hogy én inkább becsülném a “férfias munkát” végző nőket. De csak köpködve vagyunk. Hát, ez kelet és a konzervatimuzmus. ;)

2017. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sebész?????? *.*
2017. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem, nő vagyok, csak meglepődtem, hogy szerintetek ennyivel jobb nővel. Mert én is ezeket tapasztaltam pasival amit leírtatok, és a környezetemben én is ezt látom, hogy a hetero párok állandóan marják egymást.


Viszont láttam sajnos a környezetemben 1-2 leszbi párt is, akik sajnos elég csúnyán elbántak egymással, szóval eddig azzal nyugtattam magam, hogy amúgy is elég nehéz az emberekkel, tök mindegy, hogy férfi vagy nő az illető, de most meglepődtem, hogy szerintetek ennyivel könnyebb a nőkkel. Na, csak ennyit akartam, még ha kicsit sarkítva is tettem fel a kérdést.

2017. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A leszbi pár " elbánt egymással", a férfiak meg elbánnak a nőkkel. Érződik a különbség?
2017. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!