Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire találjátok vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire találjátok vonzónak vagy mennyire taszítóak egy lányon az alábbiak?

Figyelt kérdés

Fültágító

Intim piercing

Arc/intim tetoválás

Raszta haj

Enyhe bajusz (ezt nem hagyhattam ki bocsi:D)



A kérdés leszbikus/biszex lányokhoz szól ha valaki elsiklott volna a kategória felett



2017. nov. 1. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

A bajuszt le lehet szedni ha látható, ha nem akkor nem zavar :)

Raszta haj szexi is tud lenni de a többi nem tetszene...

2017. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Fultagito/raszta - pasiknal is no.1 gusztustalansag, sosem jonnek össze ilyennel.

Intim p. - sztem az nagyon izgató, tetszene nyalogatni. :)

Arc/intim tetoválás: attól függ. Van, aki tudja viselni. És az sem mindegy h ugye mit. :)

2017. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Intim piercing❤
2017. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
te kajak leszbik vagytok, de jó *-*
2017. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fültágító akkor tetszik, ha csak egy nagyon picit van tágítva, az intim piercing elmegy, raszta tud jól kinézni, a többi nem jön be.
2017. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Fültágító - nekem is van, ameddig nem büdös és nem gyulladt, szétrepesztett stb, nekem tetszik


intim piercing - semleges. nekem nincs, de nem is zavar.


arc/intim tetoválás - nagyon nem mindegy mi. ha szép és ízléses akkor kifejezetten tetszik, ha nem akkor meg kizáró ok


raszta haj - ha természetes afró hajból van, akkor király. ha viszont fehér vagy akkor negyerebe.


enyhe bajsz - nekem is van, a barátnőnek is van, mindketten le szoktuk szedni, de nem zavaró


27/L,L

2017. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Fültágító - nem tetszik, nem értem a hypeot ekörül. viszont az elegánsan piercingelt fülek nagyon tetszenek, egy industrial/tragus/rook vagy csak egy helix nagyon csinos tud lenni egy pici minimal fül mögötti tetoválással csak ne legyenek halmozva.


Intim piercing - a mellbimbókban nem tetszik, lejjebb csak a vertical clit hood piercing tetszik, de az nagyon.


Arc/intim tetoválás - az arctetoválástól a hideg ráz. az intim attól függ, hogy milyen.


Raszta haj - nem az én csésze teám.


Enyhe bajusz (ezt nem hagyhattam ki bocsi:D) - ezt nyugodtan kihagyhattad volna. hiszen mindenki imádja a bajuszt, :) ez a nőiesség igazi mély esszenciális kicsúcsosodása :D wtf.

2017. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egyik sem tetszik :( :( :(
2017. nov. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Dr.LaDePanda ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=S6XYWEfzDC4

amilyen a lanynak a haja a vidi vegen nekem nagyon bejon


habar nem vagyok se bisex se leszbikus se homo...

gondoltam megosztom veletek :)

2017. nov. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Ezek közül egyik sem tetszik nagyon, én a szolidabb nőket szeretem.


Fültágító - undorító, ahogy a kitágult fül is az szerintem.


Intimpiercing - nem tetszik.


Arc-intim tetoválás- arcon semmiképp nem szép egy nőnek, de az intim lehet szép.


Rasztahaj- ritka akinek jól áll, dr akinek jól áll és tudja is viselni annak lehet szép, szóval az összhatást nézném.


Enyhe bajusz - Mindenkinek van, de aki nem gyantáztaja le, az igénytelen benyoamást fog kelteni, úgyhogy zavarna.

28/N

2017. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!