Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus sorozat, Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus sorozat, Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek a Carmilla Sorozatról? Személy szerint nekem nagyon tetszik birom benne a Laura és Carmilla párost. (Leszbikus, mítikus sori ha még nem nézted meg és kiváncsi vagy rá fent van Youtube-on magyar felirattal is)

2017. nov. 4. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Még nem láttam, de képek alapján tetszene. Végre egy leszbikus sorozat amiben két nőies nő van...:)
2017. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Anno, mikor rátaláltam, rá voltam kattanva:D Folyton néztem és nagyon jó érzés volt, hogy egy ilyen jó kis sorozatot összehoztak és van min csemegézni a fiataloknak:D

Főleg, hogy én akkoriban még csak éppen kezdtem ráébredezni a szexualitásomra és eléggé egyedül éreztem magam az egész világon. Első sorozatok egyike volt, amik feloldották a leszbikussággal kapcsolatos félelmeimet:D

Laura meg egyszerűen egy kis cupcake :3

2017. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az állandó statikus kameraállás nagyon zavaró. :(
2017. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért 29%-ig hasznos a válaszom? :D Emberek....akkor már 0% legyen mert ugyebár ezen az oldalon mindig mindenki a kérdésre válaszol és nem szabad elmondani hogy még nem láttam de tetszene :)
2017. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A "végre 2 nőies nő" triggerölt pár fiús csajt. :D Észen kell lenni, ha jó százalékot akarsz. :P
2017. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Szóval az fájt a fiús lányoknak hogy én a lányosakat szeretem? :D Jézusatyaúristen...azt hiszem többet nem nézem a százalékokat :D
2017. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!